HCG + 500 Leczenie Otyłości Metodą dr. A.T.W. Simeonsa

(okładka miękka, książki)
Liczba stron: 212
Data premiery: 01-06-2011
Wydawca: Pro Scientiae

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Książka prezentuje szczegółowo metodę leczenia otyłości dr. Simeonsa wraz z dietą i metodami aplikacji hCG. Dodatkowym jej atutem jest zamieszczenie po raz pierwszy przekładu na język polski publikacji twórcy metody, dr. A.T.W. Simeonsa: Pounds and Inches, przeznaczonej zarówno dla lekarzy jak i laików.

Dieta dra Simeonsa, skuteczna w 98%, pozwala przede wszystkim na odzyskanie naturalnej sylwetki, nie zniekształconej nienormalnymi zapasami tłuszczu, jest niekłopotliwa, bezbolesna i co najważniejsze – przestawia działanie podwzgórza na normalne tory, nie wywołując efektu yo-yo.

Zdumiewająca niskokaloryczna dieta, która wykorzystuje ludzką gonadotropinę kosmówkową, okazała się niezwykłym sukcesem w leczeniu ludzi z nadwagą i otyłością i oferuje drogę wyjścia z globalnego kryzysu zdrowia.

Zmarły w roku 1970 genialny brytyjski endokrynolog, dr A.T.W. Simeons, poświęcił ponad 40 lat swojego życia na poszukiwanie przyczyn otyłości. Badał każde z możliwych rozwiązań problemu otyłości, jakie proponowano gdziekolwiek na świecie. Sprawdzał u setek pacjentów gruczoły tarczycy, przysadki mózgowej oraz dokrewne, trzustkę, woreczek żółciowy i ponad 100 funkcji fizjologicznych. Odkrył, że jądro problemu stanowi głównie działalność podwzgórza. […]

Według dra Simeonsa: „Jeśli otyłość jest zawsze wynikiem jednego określonego niedoboru międzymózgowia, to wynika z tego, że jedynym sposobem leczenia jest skorygowanie tego niedoboru.”

W czasie gdy powszechnie uważano, że przejadanie się powoduje otyłość, dr Simeons ustalił, że przejadanie się jest rezultatem zaburzenia metabolizmu, a nie jego przyczyną. Kiedy już odkrył długo poszukiwaną przyczynę problemu, zaczął szukać rozwiązania.

Dr Simeons odkrył pewien bardzo interesujący fakt – hCG sygnalizuje organizmowi, by mobilizował rezerwy tłuszczu. Aby to zbadać, eksperymentował w swoim szpitalu, stosując codzienne iniekcje hCG w połączeniu z bardzo szczególną dietą nie przekraczającą 500 kalorii dziennie. Po wielu latach pracy z tysiącami testowanych pacjentów udało mu się udoskonalić swój „protokół utraty wagi". Wyniki były zadziwiające. Prawie 100 procent jego pacjentów traciło dziennie w czasie realizowania protokołu średnio około 0,4 kg, głównie tę najtrudniejszą i oporną na pozbycie się postać tłuszczu, to znaczy jego nienormalną rezerwę. […] 


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Delgado Jean-Luc
Nazwa HCG + 500 Leczenie Otyłości Metodą dr. A.T.W. Simeonsa
Liczba stron 212
Data premiery 01-06-2011
Wydawca Pro Scientiae
Oprawa miękka
Tłumacz Więcki Artur
ean 9788385290254
Numer wydania I
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Rok wydania 2011
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: HCG + 500 Leczenie Otyłości Metodą dr. A.T.W. Simeonsa

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Koszty dostawy:

Zamówienie do 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 7,99 zł -
Poczta Polska Odbiór w placówce
6,99 zł 8,99 zł
Stacje Orlen 6,99 zł -
Poczta Polska Pocztex Kurier 48 7,99 zł 9,99 zł
Kurier 9,99 zł 12,99 zł

Zamówienie powyżej 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -
Poczta Polska Odbiór w placówce 0,00 zł 4,99 zł
Stacje Orlen 0,00 zł -
Poczta Polska Pocztex Kurier 48 0,00 zł 4,99 zł
Kurier 0,00 zł 8,99 zł