Helper. Złota rączka w Wielkiej Brytanii. Rozmówki polsko-angielskie

(okładka twarda)
Helper. Złota rączka w Wielkiej Brytanii. Rozmówki polsko-angielskie (okładka twarda, książki)
Autor: Gordon Jacek
Liczba stron: 336
Data premiery: 17-04-2012
Wydawca: Wydawnictwo Kram

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
16,90 zł
Special Price 11,99 zł
- +
LUB

Opis

Książka przeznaczona jest dla osób, które zamierzają wyjechać do Wielkiej Brytanii lub innego kraju anglojęzycznego i tam wykonywać wszelkie zawody techniczne: dla budowlańców, elektryków, hydraulików, mechaników. Może służyć pomocą zarówno osobom, które już znają język angielski i potrzebują jedynie wsparcia w postaci fachowego słownictwa, jak również tym, które dopiero rozpoczęły jego naukę i jeszcze niepewnie się nim posługują. Książka przybliża słownictwo ogólne (zwroty podstawowe, liczebniki, określanie czasu, długości, objętości, wagi), jak również słownictwo specjalistyczne związane z uzgadnianiem warunków zatrudnienia oraz codzienną praktyką zawodową na placu budowy, w warsztacie czy przy różnorodnych domowych pracach wykończeniowych. Uzupełnienie stanowi polsko-angielski słowniczek pojęć technicznych zamieszczony na końcu książki.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Gordon Jacek
Nazwa Helper. Złota rączka w Wielkiej Brytanii. Rozmówki polsko-angielskie
Liczba stron 336
Data premiery 17-04-2012
Wydawca Wydawnictwo Kram
Oprawa twarda
Numer wydania II
Język wydania angielski
Dystrybutor OSDW Azymut
Język oryginału angielski
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Helper. Złota rączka w Wielkiej Brytanii. Rozmówki polsko-angielskie

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Poczta Polska (48h) 3,99 zł 7,99 zł
Kurier 7,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Poczta Polska (48h) 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Jacek Gordon to polski autor słowników i książek edukacyjnych do nauki języków obcych – angielskiego, tureckiego, francuskiego, rosyjskiego i włoskiego. Opublikował między innymi „Wielki słownik angielsko-polski, polsko-angielski” oraz „Słownik podręczny polsko-angielski”. Szczególnie warte uwagi w twórczości Gordona są książki i słowniki pozwalające poznawać branżowe słówka oraz zwroty. Będą one niezwykle przydatne dla wszystkich osób, które w swojej pracy zawodowej muszą posługiwać się językiem obcym. Autor wydał między innymi słowniki i samouczki biznesowe, motoryzacyjne, techniczno-budowlane, gastronomiczne, medyczne czy prawnicze. Opanowanie wiedzy w nich zawartej znacznie zwiększa szanse na międzynarodowym rynku pracy.


Jacek Gordon szczególny nacisk kładzie na metody nauki słownictwa, które szczegółowo omawia w swoich książkach. Do jego pozycji często dołączane są płyty CD z nagraniami oraz programem komputerowym. Aplikacja ta może być uruchamiana nie tylko na komputerze, ale także z poziomu urządzeń mobilnych. Korzystając z pomocy dydaktycznych Jacka Gordona można również opanować umiejętność prawidłowej wymowy, a także poznać zasady gramatyczne. Autor opublikował również poradniki dotyczące zasad sporządzania korespondencji urzędowej oraz prywatnej w językach obcych. Szczegółowo omawia, posiłkując się licznymi wzorami, prawidłowy układ takich dokumentów jak CV, list motywacyjny, oferta handlowa, zaproszenie, ogłoszenie, e-mail, faks, reklamacja czy skarga.