Historia Vicki. Najbardziej wyczerpujący wywiad udzielony przez Vickę, najstarszą z sześciorga wizjonerów z Medjugorie

(okładka miękka)
Historia Vicki. Najbardziej wyczerpujący wywiad udzielony przez Vickę, najstarszą z sześciorga wizjonerów z Medjugorie (okładka miękka, książki)
Liczba stron: 152
Wydawca: Wydawnictwo Św. Stanisława BM
Oprawa: miękka

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Jest to jak dotąd najpełniejszy zapis historii życia Vicki i jej niezwykłych spotkań z Matką Bożą. W 1981 roku Królowa Pokoju ukazała się szóstce dzieci z niewielkiej wioski Medjugorie. Od tamtej pory miliony pielgrzymów z całego świata przyjeżdżają, by modlić się w tym szczególnym miejscu. Vicka jest najstarszą z wizjonerów. W rozmowie z Finbarem O’Learym opowiada o wyjątkowej więzi, jaka łączy ją z Matką Bożą, i przekazuje liczne orędzia, które powierza jej „Królowa Pokoju”.

Vicka porusza również kwestie własnego fizycznego i mistycznego cierpienia oraz podróży, w które zabrała ją Matka Święta. W książce znajduje się także rozmowa ze Zlatą, matką Vicki, która po raz pierwszy opowiada o swoich najbliższych, rodzinnych modlitwach i objawieniach. Najmłodszy brat Vicki przybliża historię różańców ofiarowanych jego rodzinie przez Matkę Bożą.

Dodatkowe informacje

Autor Opracowanie zbiorowe
Nazwa Historia Vicki. Najbardziej wyczerpujący wywiad udzielony przez Vickę, najstarszą z sześciorga wizjonerów z Medjugorie
Liczba stron 152
Data premiery 01-01-2015
Wydawca Wydawnictwo Św. Stanisława BM
Oprawa miękka
Tłumacz Stępkowska Edyta
Tytuł i podtytuł oryginalny Vicka ...Her Story
Język wydania polski
Dystrybutor OSDW Azymut
Język oryginału angielski
Rok wydania 2015
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Historia Vicki. Najbardziej wyczerpujący wywiad udzielony przez Vickę, najstarszą z sześciorga wizjonerów z Medjugorie

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: