Ich und du 3. Materiały ćwiczeniowe. Szkoła podstawowa

(okładka miękka, książki)
Liczba stron: 100
Data premiery: 01-06-2016
Wydawca: Wydawnictwo Szkolne PWN

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
29,17 zł
Special Price 23,99 zł
- +
LUB

Opis

"Materiały ćwiczeniowe ich und du. Nowa edycja" dla klasy 3 zawierają zestaw urozmaiconych zadań, utrwalających materiał leksykalny i gramatyczny kolejnych lekcji. Zadania polegają na kolorowaniu, rysowaniu, łączeniu czy zaznaczaniu lub wpisywaniu właściwych odpowiedzi.

W materiałach ćwiczeniowych zamieszczono również ćwiczenia do każdej z piosenek w podręczniku, które umożliwiają rozwijanie zarówno sprawności rozumienia ze słuchu, jak i mówienia.

Ostatnie strony zeszytu ćwiczeń, zatytułowane Für mein Portfolio, służą przygotowaniu ucznia do dokumentowania jego wiedzy i umiejętności w zakresie języka niemieckiego. Uczeń sam decyduje, kiedy chce i może wykonać proponowane tam zadania.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Zastąpiło Lucyna, Kozubska Marta, Krawczyk Ewa
Nazwa Ich und du 3. Materiały ćwiczeniowe. Szkoła podstawowa
Liczba stron 100
Data premiery 01-06-2016
Wydawca Wydawnictwo Szkolne PWN
Seria Ich und du
Oprawa miękka
ean 9788326225154
Numer wydania X
Język wydania polski,niemiecki
Język oryginału polski
Rok wydania 2016
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Ich und du 3. Materiały ćwiczeniowe. Szkoła podstawowa

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 24/7 7,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Ewa Krawczyk to autorka podręczników oraz ćwiczeń do nauki języka niemieckiego dla uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej. Współpracuje z Wydawnictwem Szkolnym PWN i swoje książki publikuje razem z Martą Kozubską oraz Lucyną Zastąpiło. Są one zgodne z aktualnie obowiązującą podstawą programową. Najpopularniejsze serie podręczników Ewy Krawczyk to „ABS deutch”, „Der, die, das”, Ich und du”, „Und so weiter” oraz „Eins, zwei, drei”. Są one już od wielu lat wykorzystywane w wielu szkołach na terenie całej Polski.


Książki, których współautorką jest Ewa Krawczyk to wartościowe pomoce dydaktyczne, zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Zostały one przygotowane przez doświadczony zespół metodyczny, dlatego nauka za ich pomocą jest efektywna i przyjemna. Nauczyciele znajdą w podręcznikach scenariusze prowadzenia lekcji oraz wskazówki dotyczące metodologii nauczania. Uczniowie mogą natomiast kształtować swoje umiejętności językowe za sprawą kolorowo zilustrowanych czytanek, testów, zgadywanek czy krzyżówek. Do niemal każdej książki Ewy Krawczyk jest dołączona płyta CD z nagraniami, której odsłuchiwanie podczas lekcji pozwala doskonalić umiejętność rozumienia ze słuchu oraz prawidłowej wymowy. Uczeń rozwiązując zadania znajdujące się w ćwiczeniach i podręcznikach, poznaje również kulturę i zwyczaje państw niemieckojęzycznych. Po zakończeniu każdego rozdziału książki znajdzie przejrzyste podsumowanie, pozwalające usystematyzować i utrwalić wiedzę. Może również korzystać z listy słówek, z którymi spotkał się wcześniej w czytankach.


Dzięki podręcznikom oraz zestawom ćwiczeń Ewy Krawczyk, nauka języka niemieckiego staje się niemal samą przyjemnością. Poszczególne rozdziały zostały tak zaplanowane, aby możliwe było jednoczesne zaangażowanie różnych zmysłów w proces nauczania. Przekłada się to na efektywność zapamiętywania i sprawia, że uczniowie szybko nabywają zdolność do praktycznego posługiwania się językiem naszych zachodnich sąsiadów. Dzięki ćwiczeniom autorki, dziecko zdoła ponadto dobrze przygotować się do testu sprawdzającego kompetencje językowe po zakończeniu wszystkich klas szkoły podstawowej.