Impreza zamknięta w sobie

(CD)
Impreza zamknięta w sobie (CD, muzyka)
Wykonawca/Zespół: Chorzy
Data premiery: 22-02-2019

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
34,99 zł
Special Price 32,99 zł
- +
LUB

Opis

Płyta Chorych to dosadny muzycznie i ubrany w słodko-gorzkie słowa przekaz do ludzi żyjących tu i teraz. Płyta będzie trzecią studyjną w dorobku Chorych, po "Skończyliśmy się na Kill'em All" oraz "Nieznośnej lekkości hitów". Można się zatem spodziewać mocnego przekazu słownego, zderzonego z rzetelnością grania i swobodnego poruszania się po nieskończonej ilości muzycznych stylistyk.

Dwa poprzednie wydawnictwa otworzyły grupie drogę na Przystanek Woodstock 2017 oraz Pol'And"Rock Festival 2018, a także pamiątkę w postaci płyty z zapisem pierwszego z tych koncertów. Tytuł płyty nawiązuje do wszechobecnych podziałów społecznych, które w konsekwencji rozmieniają ludzi na drobne. Zawartość muzyczną stanowi dziesięć premierowych i w pełni autorskich utworów.

W warstwie tekstowej, piosenki będą dotyczyć wielu z nas, stanowiąc przeciwwagę dla panujących obecnie wśród ludzi kryzysów emocjonalnych. Szybkość przepływu informacji w dzisiejszym świecie nie poprawia poziomu wiedzy ogólnej, a jedynie pogłębia deficyt empatii i odczuwania. Obojętność wobec prawdy i chęć bycia na wirtualnym piedestale odcina nas mentalnie od siebie samych, a wynikająca z tego barykada międzyludzka dystansuje od mówienia głośno i trafnie o tym co dla każdego z nas ważne. Świat się przewartościował i o tym właśnie Chorzy chcą przypomnieć.

Płyta może więc okazać się ważnym akcentem w dyskusji o dramacie człowieka w mobilnych realiach. Jej wartość wizualna, jak i przekaz artystyczny zawarty w ilustracji, mają wywołać swoisty wachlarz skrajnych emocji. Od początku swojego istnienia Chorzy stawiają właśnie na przekaz, z którym z płyty na płytę identyfikuje się coraz szersze grono osób w młodym i w średnim wieku.

Autorem okładki płyty jest Piotr Depta - Kleśta: artysta grafik, plakaciarz, wielokrotnie nagradzany na krajowych i międzynarodowych konkursach autor, stypendysta Miasta Szczecin i Akademii Sztuki w Szczecinie. Chorzy: Olek Różanek - śpiew, Bartek Orłowski - gitara, śpiew; jarek Izdepski - bas, śpiew; Tomek Nawrocki - perkusja.

Dodatkowe informacje

Nazwa Impreza zamknięta w sobie
Wykonawca/Zespół Chorzy
Data premiery 22-02-2019
Rok nagrania 2018
Liczba nośników 1
ean 5904941313890
Nośnik CD
Rok wydania 2019

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Impreza zamknięta w sobie

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 7,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.