Instrumenty. Odkrywam dźwięki

(okładka twarda)
Instrumenty. Odkrywam dźwięki (okładka twarda, książki)
Liczba stron: 12
Data premiery: 11-09-2018
Wydawca: AWM Agencja Wydawnicza

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
33,24 zł
Special Price 21,99 zł
- +
LUB

Opis

Publikacja z modułem  dźwiękowym!

Dziecko odkryje 6 różnych dźwięków wydawanych przez instrumenty. Do lektury zachęcają ilustracje i proste historyjki. To książka polisensoryczna – działa na zmysły wzroku, słuchu i dotyku.

Publikacja zawiera krótkie scenki rodzajowe, których bohaterami są dzieci grające na różnych instrumentach. Do każdej historyjki jest dopasowany przycisk dźwiękowy. Po jego naciśnięciu maluszek usłyszy dźwięki np. cymbałek, bębenka lub fletu. Atutem książki są również kolorowe wypustki z obrazkami przedstawiającymi instrumenty. Dzięki nim można łatwo otworzyć książkę na wybranym dźwięku.

Książka:

  • zapoznaje z dźwiękami wydawanymi przez kilka instrumentów,
  • wspiera wszechstronny rozwój dziecka,
  • uczy przyporządkowywania obiektów,
  • inspiruje do kreatywnej zabawy,
  • rozwija wyobraźnię,
  • wzbogaca słownictwo.

Seria przeznaczona dla młodszych dzieci, składająca się z książeczek z modułem dźwiękowym. Urzeka ciekawymi opowiastkami, którym towarzyszą przyjazne ilustracje w nasyconych kolorach. Angażuje zmysły wzroku, słuchu i dotyku.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Kwiecińska Mirosława
Nazwa Instrumenty. Odkrywam dźwięki
Liczba stron 12
Data premiery 11-09-2018
Wydawca AWM Agencja Wydawnicza
Płeć chłopiec / dziewczynka
Seria Odkrywam dźwięki
Oprawa twarda
Autor ilustracji Budek Mariola
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski
Język oryginału polski
Forma książka
Przedział wiekowy 12-24 miesiące,2 lata,0-3 miesiące,3-6 miesięcy,6-9 miesięcy,9-12 miesięcy

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Instrumenty. Odkrywam dźwięki

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Poczta Polska (48h) 3,99 zł 7,99 zł
Kurier 7,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Poczta Polska (48h) 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Mirosława Kwiecińska to polska autorka książeczek i materiałów edukacyjnych dla dzieci. Z wykształcenia biolog, absolwentka Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Redaktor naczelna Agencji Wydawniczej Jerzy Mostowski. Była redaktorka oraz kierownik redakcji Wydawnictwa Szkolnego i Pedagogicznego (WSiP), redaktorka prowadząca Wydawnictwa Zielona Sowa, a także redaktorka Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2014 prowadzi własną firmę pod nazwą Publikuj profesjonalnie, która świadczy usługi redakcyjne. Kwiecińska została wyróżniona Nagrodą Polskiej Akademii Umiejętności, a także Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Kierowała również projektem „Zdasz.to”, który został wyróżniony Nagrodą im. Filipa Kallimacha. Autorka prywatnie jest pasjonatką książek o tematyce przyrodniczej. Książki i zeszyty ćwiczeń autorstwa Mirosławy Kwiecińskiej pobudzają wszechstronny rozwój dzieci w wieku przedszkolnym. Pozwalają kształtować m.in. ich zdolności manualne i przestrzenne, logiczne myślenie, kreatywność, spostrzegawczość oraz koncentrację uwagi. Rozwijają także wyobraźnię, uczą nowego słownictwa, kształtują poczucie estetyki, a także są pomocne w nauce czytania oraz pisania. Jednocześnie zapewniają najmłodszym doskonałą zabawę, przez co nauka staje się przyjemniejsza i bardziej efektywna. Mirosława Kwiecińska jest m.in. autorką licznych książeczek o zwierzątkach, takich jak seria „Zwierzozagadki” czy „Historyjki podwórkowe”. Dzięki ich lekturze dziecko nie tylko poznaje różne gatunki zwierząt, lecz także nabywa wrażliwość i zdolność do empatii oraz rozbudza w sobie ciekawość otaczającego świata. Książki autorki są pięknie zilustrowane i zawierają wiele zabawnym rymowanek oraz zgadywanek. Ważną pozycją w twórczości Kwiecińskiej jest również seria historyjek obrazkowych „Znajdź to”, zawierająca liczne zadania weryfikujące wiedzę po skończeniu danej części lektury.