Jan Paweł II. Autobiografia

(okładka twarda)
Jan Paweł II. Autobiografia (okładka twarda, książki)
Autor: Jan Paweł II
Liczba stron: 232
Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo Literackie

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
34,90 zł
Special Price 22,99 zł
- +
LUB

Opis

Czym różni się ta książka od wielu publikacji poświęconych Papieżowi-Polakowi? Rózni się tym, że jest to osobista opowieść Ojca Świętego o własnym życiu.

Ilustrowane i świetnie udokumentowane świadectwo życia tej wybitnej indywidualności, jednego z największych autorytetów moralnych naszych czasów. Dzięki temu, że obcujemy tu z własnymi słowami Papieża, z osobistym tonem wypowiedzi, doznajemy przy lekturze uczucia bliskości z Ojcem Świętym, wrażenia – zarazem – zwykłości i niezwykłości książki, z którą obcujemy. Bo też droga życiowa Jana Pawła II układa się w przedziwną przypowieść o ludzkim losie, jego nagłych przemianach i konsekwencji w działaniu, dramatycznych wypadkach i cudownych zrządzeniach Opatrzności, wierze i nadziei. Przy tym mamy tu do czynienia z opowieścią człowieka, któremu autentycznie bliski jest dialog z drugim człowiekiem, który sam poznał sens i trud ciężkiej pracy, tajemnice przyjaźni i wyrzeczenia, dar twórczości i radość obecności w świecie.

Książka ta jest jedyna w swoim rodzaju, wzruszająca i fascynująca „szkoła życia”. Widać w niej przede wszystkim autora, który z perspektywy wyjątkowego świadka epoki, przełomu drugiego i trzeciego tysiąclecia, spogląda na siebie, świat i na nas.

Dodatkowe informacje

Autor Jan Paweł II
Nazwa Jan Paweł II. Autobiografia
Liczba stron 232
Oprawa twarda
Wydawca Wydawnictwo Literackie
Numer wydania III
Język wydania polski
Dystrybutor Wydawnictwo Literackie
Data premiery 03-04-2014
Język oryginału polski
Rok wydania 2014
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Jan Paweł II. Autobiografia

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: