Już za rok matura

(płyta kompaktowa CD)
Już za rok matura (płyta kompaktowa CD, audiobooki)
Liczba stron: 1
Data premiery: 26-10-2009
Wydawca: Wydawnictwo Aleksandria

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
25,00 zł
Special Price 16,99 zł
- +
LUB

Opis

Profesjonalna organizacja zadań i czasu to niełatwe wyzwanie. W dorosłym życiu i poważnych projektach zajmują się tym specjaliści wspomagani narzędziami i metodologiami. Jednak nawet przy mniejszych projektach, rozłożonych w czasie, z wieloma wyznaczonymi celami i wyzwaniami, sprawne zarządzanie okazuje się kluczem do sukcesu i nie jest to puste stwierdzenie, a sprawdzona recepta.
Ta książka uczy zarządzania sobą, swoim czasem, jest dobrym przyjacielem na czas przed maturą, a umiejętności nabyte dzięki niej będą pomocne przez całe życie.
Pełen tekst czytany przez aktora - czyta Marcin Gaweł.

Czas trwania: 5 godz. 8 min.
Nośnik/Format: CD-MP3 (liczba nośników: 1)


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Majewska-Opiełka Iwona
Nazwa Już za rok matura
Liczba stron 1
Data premiery 26-10-2009
Wydawca Wydawnictwo Aleksandria
Lektor Gaweł Maricn
ean 9788360313312
Numer wydania I
Czas trwania 5 godz. 8 min.
Język wydania polski
Język oryginału polski
Rok wydania 2012
Forma płyta kompaktowa CD

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Już za rok matura

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Iwona Majewska-Opiełka pojawiła się na świecie 25 lipca 1954 roku w Ciechanowie. Jest uznanym polskim psychologiem, psychoterapeutą, coachem, mówcą motywacyjnym, mentorem oraz trenerem rozwoju osobistego. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła również kursy z zakresu zarządzania i psychologii na uczelniach w Kanadzie. Prowadzi szkolenia i seminaria motywacyjno-rozwojowe dla firm. Jest autorką modelu rozwojowego, któremu nadała nazwę logodydaktyka. System ten został przez nią oparty na odkryciach psychiatry i psychoterapeuty Victora Frankla, autora słynnej książki pt. „Człowiek w poszukiwaniu sensu”. Iwona Majewska-Opiełka to także założycielka Polskiej Akademii Skutecznego Działania oraz współzałożycielka Akademii Sukcesu w Chicago. Jest autorką felietonów oraz książek podejmujących tematykę rozwoju osobistego. Do najpopularniejszych pozycji zaliczają się takie tytuły jak „Czas kobiet”, „Jak mówić, by nas słuchano?”, „Akademia Sukcesu”, czy „Agent Pozytywnej Zmiany”. Autorka prowadzi również własnego bloga pod adresem www.majewska-opielka.pl/blog. Sama siebie określa „dojrzałą duszą w dojrzałym ciele”, wrażliwą i przepełnioną wdzięcznością. Lubi muzykę jazzową i klasyczną, a także motyle. Iwona Majewska-Opiełka w swoich książkach przekonuje, że zawsze jest czas na to, aby zmieniać swoje życie na lepsze. Wychodzi z założenia, że warunek szczęścia stanowi poznanie siebie – swoich potrzeb, pragnień i celów, a także odnalezienie sensu swojego życia. Poradniki psychologiczne autorki pomagają w uzyskaniu wewnętrznej spójności, wzmocnieniu poczucia własnej wartości, a także ułatwiają kształtowanie pozytywnych nawyków myślenia. Iwona Majewska-Opiełka podpowiada również, w jaki sposób poradzić sobie ze stresem, uczy skutecznej komunikacji, a także zarządzania sobą w czasie. W opinii autorki, każdy człowiek posiada w sobie nieograniczony potencjał, który wymaga odkrycia. Szczególne miejsce w jej twórczości zajmują poradniki dla kobiet, w których sugeruje, jak żyć w zgodzie ze sobą i odczuwać radość z każdego dnia.