Kapitan Nauka. A kuku! Kontrastowe obrazki

(okładka miękka)
100/100
Liczba stron: 32
Data premiery: 09-11-2016
Wydawca: Edgard

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
17,99 zł
Special Price 11,49 zł
- +
LUB

Opis

A kuku! Kontrastowe obrazki  to świetny sposób na stymulowanie wzroku niemowląt już od pierwszych dni życia. Poręczny zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, by wspierać rozwój wzroku swojego dziecka: poradnik dla opiekuna oraz  trwałe, wykonane z grubej tektury karty obrazkowe do zabawy z maluchem.

Poradnik dla opiekunów opracowała Anna Zych, pedagożka i terapeutka. Dowiesz się z niego co, kiedy i w jaki sposób widzi dziecko. Znajdziesz tam również bardzo przydatne wskazówki i porady oraz propozycje twórczych zabaw z kartami. Karty przedstawiają 17 rysunków przedmiotów, zwierząt, zabawek i kształtów z najbliższego otoczenia dziecka w dwóch wariantach: czarno-białym i biało-czerwonym – rysunek oraz negatyw. Można je wykorzystać na wiele sposobów – tak, aby stymulować rozwój wzroku maluchów i jednocześnie budować niepowtarzalną więź rodzica z dzieckiem.

A kuku! to edukacyjna seria wspierająca rozwój dzieci już od pierwszych dni życia. Publikacje z serii zostały wyprodukowane w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Opracowanie zbiorowe
Nazwa Kapitan Nauka. A kuku! Kontrastowe obrazki
Liczba stron 32
Data premiery 09-11-2016
Wydawca Edgard
Seria Kapitan Nauka
Oprawa miękka
ean 9788377888872
Numer wydania I
Język wydania polski
Język oryginału polski
Rok wydania 2016
Forma książka

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 3

Świetna jest ta seria Kapitan Nauka, maluszek ma wiele zabawy i radości. Karty są dobrze wykonane, idealnie przystosowane dla malutkich rączek dziecka, budząc dużo ciekawości, córka często po nie sięga, widać, że na swój sposób jest nimi zainteresowana. Karty z tej serii znakomicie zaspokajają naturalną ciekawość malutkiego człowieczka, stanowiąc jednocześnie nietuzinkową formę zabawy i nauki. Obrazki polecam wszystkim maluszkom, na pewną sprawdzą się wyśmienicie, tak jak to ma miejsce w naszym przypadku. Cena za zestaw była jeszcze obniżona, więc tym bardziej jestem zadowolona z takiego zakupu.
Ocena
Recenzja wg Świetna zabawa / (Dodano 16.07.2019)
Pośród wielu propozycji dostępnych dla niemowląt polecam wam właśnie tę, ponieważ ja jestem nią oczarowana i nawet nie spodziewałam się, że mój synek aż tak bardzo będzie na kartach skupiał wzrok. Warto zaznaczyć, że karty są bardzo dobrze wykonane, na twardym materiale, zwierzęta na nich umieszczone są rzeczywiste i naprawdę fajnie się na nie patrzy. Zresztą jak widać rzeczywiście przeznaczone są dla maluszków, których wzrok w tych pierwszych miesiącach życia nie jest odpowiednio przystosowany do widzenia wielu barw. Ja jestem zachwycona oby więcej takich propozycji.
Ocena
Recenzja wg Gorąco polecam! / (Dodano 07.06.2019)
Mądra zabawka dla malutkich dzieci. Moja recenzja na mlodygiercownik.blog.pl gdzie każdego dnia opisuję inną grę, klocki lub zabawkę kreatywną - zapraszam i polecam ten produkt!
Ocena
Recenzja wg Młody Giercownik / (Dodano 21.09.2017)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kapitan Nauka. A kuku! Kontrastowe obrazki

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 7,99 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 9,99 zł 12,99 zł

Zamówienie powyżej 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 3,99 zł
Kurier 0,00 zł 8,99 zł

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Opracowanie zbiorowe to utwór, który składa się z wielu odrębnych części, przygotowanych przez różnych twórców. W żaden sposób nie współpracują oni ze sobą ani nie porozumiewają się przy tworzeniu dzieła. Każdy z nich pracuje nad indywidualnym materiałem, realizując swój wkład. Nie zachodzi więc pomiędzy nimi stosunek współautorstwa. Inicjatorem, organizatorem, koordynatorem i instytucją finansującą powstawanie opracowania zbiorowego jest wydawca. Łączy on w całość poszczególne partie dzieła i jest odpowiedzialny za jego finalny kształt. Decyduje również o tym, jak przedstawia się skład zespołu twórców, w jaki sposób powstały utwór jest eksploatowany oraz jakie wynagrodzenie przysługuje poszczególnym autorom.


Opracowania zbiorowe to najczęściej prace o charakterze naukowym, takie jak encyklopedie, słowniki, podręczniki, leksykony, albumy, kodeksy, czy zbiory referatów i konferencji. Stanowią one często zbiorczą prezentację dokonań różnych naukowców. Czytelnik ma dzięki temu możliwość spojrzenia na określone zagadnienie z różnych punktów widzenia i zajęcia na tej podstawie własnego stanowiska. Unika tym samym ryzyka subiektywizmu, co ma często miejsce w przypadku lektury opracowań pojedynczego autora. W ramach jednego opracowania może zapoznać się z dopełniającymi się, a nieraz także przeciwstawnymi teoriami czy opiniami. Przyjmuje się, że wkład w powstanie opracowania zbiorowego nie musi mieć charakteru twórczego. Może polegać m.in. na zgromadzeniu materiałów źródłowych, opracowaniu założeń metodologicznych, przeprowadzeniu badań i analiz danych statystycznych, interpretacji wyników badań, a także na sporządzeniu treści opracowania czy prezentacji graficznej.


Zgodnie z zapisami art. 11 prawa autorskiego, wydawcy przysługują autorskie prawa majątkowe do opracowania zbiorowego. Wychodzi się bowiem z założenia, że to po jego stronie leży finansowanie dzieła oraz ponoszenie ekonomicznego ryzyka związanego z jego publikacją. Uzyskuje on prawo do utworu jako całości oraz do jego tytułu, podczas gdy autorzy zachowują prawa autorskie do opracowanych przez siebie części. Wydawnictwa zwykle wymagają od twórców ujawnienia wkładu w powstanie opracowania zbiorowego. W tym celu jest przygotowywana tzw. deklaracja wkładu, obejmująca procentowy udział oraz zakres odpowiedzialności. Dokument ten ma przeciwdziałać nierzetelności naukowej, objawiającej się w postaci zjawisk jak „ghostwriting” oraz „guest autorship”. Pierwsze z nich dotyczy takiej sytuacji, w której twórca wnoszący istotny wkład w powstanie dzieła, jest pomijany na liście autorów. „Guest authorship” (inna nazwa to „honoraty authorship”) polega natomiast na tym, że autorstwo wydzielonej części opracowania zbiorowego przypisuje sobie osoba, która w żaden sposób nie uczestniczyła w jego tworzeniu. Jest ona dopisywana do listy autorów, co ma zwykle na celu nieuczciwe wzbogacenie swojego dorobku naukowego. W przypadku zaangażowania przez twórcę w powstawanie jego części opracowania zbiorowego instytucji zewnętrznej spoczywa na nim ponadto obowiązek zaznaczenia tego faktu we wstępie.