Szanowni Klienci,
Informujemy, że z dniem 1 czerwca 2021 roku sklep internetowy livro.pl zakończył działalność. Aby zwrócić lub zareklamować towar zakupiony w sklepie internetowym należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta - telefonicznie: +48 22 460 0 460 lub mailowo: [email protected].

Kontakt

Jeżeli chcesz zapytać o produkt, realizację zamówienia lub masz uwagi dotyczące sklepu Livro.pl mozesz skorzystać z formularza kontaktowego. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego w godzinach pracy naszego Działu Obsługi Klienta. Nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji pod nr telefonu:  +48 22 460 0 460 .

Livro sp. z o.o. wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych w osobie Jana Głuchowskiego, z którym możesz skontaktować się poprzez e-mail [email protected]  w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

 

Informacje kontaktowe

* pola wymagane

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Livro sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania w ramach formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności