Kryminały

Powieści kryminalne – książkowe bestsellery

Mrożące krew w żyłach historie o zbrodniach, seryjnych mordercach i skomplikowanych osobowościach. Nieprzewidywalny modus operandi i tajemnica kryjąca się na każdej stronie. Uwielbiasz dobre i wciągające kryminały, których nie możesz odłożyć na później? Chcesz rozwiązywać zagadki morderstw niczym Sherlock Holmes? Poznaj najlepsze powieści kryminalne, które podbiły serca czytelników. Tytuły znanych i niezwykle popularnych polskich i zagranicznych autorów. Czekają na Ciebie Katarzyna Bonda, Remigiusz Mróz, Katarzyna Puzyńska i Wojciech Chmielarz.

Ciekawe kryminały z całego świata

Nie przepadasz za polską literaturą? Może skusisz się na zagraniczne, ciekawe kryminały. Znajdziesz tutaj bestsellerową Camillę Läckberg, Jo Nesbø i Borisa Akunina. Sprawdź sam, co jeszcze możemy Ci zaoferować. Każda pozycja jest dostępna w wyjątkowej cenie, a także zestawy serii w promocjach. Najciekawsze serie wydawnicze, w których od dawna zaczytują się fani kryminałów na całym świecie! Polskie i zagraniczne tytuły, w których autorzy wodzą czytelnika za nos aż do zakończenia, które po prostu wgniata w fotel.

Przeżywaj przygody, wnikaj do umysłu mordercy i łącz fakty jak prawdziwy śledczy. Zobacz, co powinno znaleźć się na Twojej półce, jeśli kochasz kryminały! U nas znajdziesz książki kryminalne, które warto przeczytać. Kryminały, książki, bestsellery – warto je czytać i poszerzać swoje horyzonty. Przeżywaj trudne chwile wraz z ulubionymi bohaterami.

Jeżeli kryminały nie są dla Ciebie i wiesz, że nie odnajdziesz się w tym gatunku literackim postaw na fantastykę albo literaturę obyczajową. Najlepsze pozycje znajdziesz w internetowej księgarni livro.pl.