Dla młodzieży

Odkryj najlepsze książki audiobooki dla młodzieży na Livro.pl! Bestsellerowe powieści, które uwielbiają młodzi czytelnicy na całym świecie, literackie debiuty i jeszcze gorące nowości, które właśnie pojawiły się na rynku! Czekają tu na Ciebie romantyczne historie, fabuły pełne przygód, akcji i magii, nastoletni bohaterowie oraz fascynujące światy, do których z pewnością zechcesz się wybrać. Ponadczasowe, kultowe serie wydawnicze takie, jak „ Przygody Hucka Finna ” oraz tytuły wszech czasów i największe hity ostatnich lat – w tym m.in. cykl o Harrym Potterze , „Saga księżycowa”, „ Ulysses Moore ” i trylogia Ransom Riggs ! Na Livro.pl znajdziesz także młodzieżowe audiobooki dla fanów fantasy i science fiction oraz lektury szkolne w niezwykłych aranżacjach. Sprawdź, czego musisz posłuchać!

W tej kategorii zebraliśmy dla Ciebie najlepsze audiobooki dla młodzieży. Specjalnie dla fanów wciągających powieści, pasjonujących fabuł i ciekawych historii, od których po prostu nie sposób się oderwać. Znajdziesz tu młodzieżowe audiobooki romanse, książki przygodowe, tytuły z gatunku fantasy oraz wiele innych pozycji w najlepszych aranżacjach. Znajdziesz tu audiobooki bestsellery czytane przez znanych i lubianych lektorów, których słuchanie do czysta przyjemność i ogromna frajda dla miłośników literatury. Na Livro.pl odkryjesz także największe polskie i światowe dzieła oraz lektury szkolne na CD i MP3, których znajomość z pewnością przyda Ci się podczas egzaminów. Kilkaset najciekawszych książek tylko dla młodzieży!

Na Livro.pl znajdziesz także książki audiobooki dla młodzieży i dorosłych z gatunkuLiteratury i Biografii oraz poradniki w działach Biznes, marketing i ekonomia , a także Zdrowie i rozwój osobisty . Najpiękniejsze bajki dla maluchów czekają natomiast w kategorii Dla dzieci.

1-60 z 243

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 243

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5