Dla młodzieży

Odkryj najlepsze audiobooki dla młodzieży na Livro.pl! Bestsellerowe powieści, które uwielbiają młodzi czytelnicy na całym świecie, literackie debiuty i jeszcze gorące nowości, które właśnie pojawiły się na rynku! Czekają tu na Ciebie romantyczne historie, fabuły pełne przygód, akcji i magii, nastoletni bohaterowie oraz fascynujące światy, do których z pewnością zechcesz się wybrać. Ponadczasowe, kultowe serie wydawnicze takie, jak „Przygody Hucka Finna” oraz tytuły wszechczasów i największe hity ostatnich lat – w tym m.in. cykl o Harrym Potterze, „Saga księżycowa”, „Ulysses Moore” i trylogia Ransom Riggs! Na Livro.pl znajdziesz także audiobooki dla fanów fantasy i sciene fiction oraz lektury szkolne w niezwykłych aranżacjach. Sprawdź, czego musisz posłuchać!

W tej kategorii zebraliśmy dla Ciebie najlepsze audiobooki dla młodzieży. Specjalnie dla fanów wciągających powieści, pasjonujących fabuł i ciekawych historii, od których po prostu nie sposób się oderwać. Znajdziesz tu młodzieżowe romanse, książki przygodowe, tytuły z gatunku fantasy oraz wiele innych pozycji w najlepszych aranżacjach. Audiobooki czytane przez znanych i lubianych lektorów, których słuchanie do czysta przyjemność i ogromna frajda dla miłośników literatury. Na Livro.pl odkryjesz także największe polskie i światowe dzieła oraz lektury szkolne na CD i MP3, których znajomość z pewnością przyda Ci się podczas egzaminów. Kilkaset najciekawszych książek tylko dla młodzieży!

Na Livro.pl znajdziesz także audiobooki z gatunku Literatury i Biografii oraz poradniki w działach Biznes i ekonomia, a także Zdrowie i rozwój osobisty. Najpiękniejsze bajki dla maluchów czekają natomiast w kategorii Dla dzieci.

Produkty: 2

Produkty: 2