Biografie i autobiografie

Odkryj najciekawsze książki biograficzne na Livro.pl! Poznaj historie życia wielkich i inspirujących postaci, gwiazd kina i sceny muzycznej, sportowców, którzy sięgnęli po swoje marzenia oraz osób, które na zawsze zmieniły bieg historii. W tej kategorii czekają na Ciebie biografie i autobiografie w wyjątkowych wydaniach, bestsellerowe tytuły i najnowsze pozycje z tego gatunku. Pełne anegdot i ciekawostek opowieści o największych geniuszach, znanych politykach, wynalazcach, projektantach, ludziach biznesu i wielu innych, którzy z pewnością Cię zainspirują. Znajdziesz tu pozycje stworzone przez znanych pisarzy, dziennikarzy i dokumentalistów, a także historie tych, którzy zdecydowali się samodzielnie opisać swoje życie. Ponad tysiąc tytułów dla fanów biografii na Livro.pl!

W tej kategorii czekają na Ciebie pasjonujące biografie i autobiografie największych rekinów biznesu, światowej sławy artystów, postaci historycznych i polityków, a także pisarzy, sportowców, świętych i wielu innych, którzy na zawsze zapisali się w dziejach świata. Największe wydawnicze hity, na które czekali fani tego gatunku, bestsellerowe wydawnictwa oraz gorące jeszcze nowości, które właśnie pojawiły się na naszych półkach! Poznaj inspirujące historie oraz pełne anegdot i ciekawostek opowieści i zajrzyj do prywatnego świata największych nazwisk! Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy na Livro.pl!

W naszej ofercie znajdują się także tytuły dla fanów nieco innych gatunków. Odkryjesz je w działach Literatura, Sensacja i Kryminał, Romanse oraz Thrillery i horrory, gdzie czeka na Ciebie kilka tysięcy pasjonujących powieści. Miłośników książek naukowych zapraszamy natomiast do kategorii Nauki ścisłe i medycyna, Historia, Filozofia oraz Językoznawstwo.

1-20 z 2654

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-20 z 2654

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5