Biografie i autobiografie

Odkryj najciekawsze książki biograficzne na Livro.pl! Poznaj biografie znanych ludzi, a w tym historie życia wielkich i inspirujących postaci, gwiazd kina i sceny muzycznej, sportowców, którzy sięgnęli po swoje marzenia oraz osób, które na zawsze zmieniły bieg historii. W tej kategorii czekają na Ciebie biografie i autobiografie w wyjątkowych wydaniach, bestsellerowe tytuły i najnowsze pozycje z tego gatunku. Książki autobiografie to pełne anegdot i ciekawostek opowieści o największych geniuszach, znanych politykach, wynalazcach, projektantach, ludziach biznesu i wielu innych, którzy z pewnością Cię zainspirują. Znajdziesz tu pozycje stworzone przez znanych pisarzy, dziennikarzy i dokumentalistów, a także historie tych, którzy zdecydowali się samodzielnie opisać swoje życie. Ponad tysiąc tytułów dla fanów biografii na Livro.pl!

W tej kategorii czekają na Ciebie pasjonujące książki biografie i autobiografie największych rekinów biznesu, światowej sławy artystów, postaci historycznych i polityków, a także pisarzy, sportowców, świętych i wielu innych, którzy na zawsze zapisali się w dziejach świata. Największe wydawnicze hity to książki biograficzne, na które czekali fani tego gatunku, bestsellerowe wydawnictwa oraz gorące jeszcze nowości, które właśnie pojawiły się na naszych półkach! Poznaj inspirujące historie oraz pełne anegdot i ciekawostek opowieści i zajrzyj do prywatnego świata największych nazwisk! Zobacz, jakie książki biograficzne dla Ciebie przygotowaliśmy na Livro.pl!

W naszej ofercie znajdują się także tytuły dla fanów nieco innych gatunków. Odkryjesz je w działach Literatura, Sensacja i Kryminał, Romanse oraz Thrillery i horrory, gdzie czeka na Ciebie kilka tysięcy pasjonujących powieści. Miłośników książek naukowych zapraszamy natomiast do kategorii Nauki ścisłe i medycyna, Historia, Filozofia oraz Językoznawstwo.

1-60 z 1782

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 1782

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5