Drogi Kliencie, 1 czerwca Livro.pl połączy się z Empik.com. Dzięki temu będziemy w stanie zaoferować Ci jeszcze szerszą ofertę produktów, lepsze ceny (w tym książki z atrakcyjnymi rabatami), wyższy standard obsługi oraz darmową dostawę w ramach programów Empik Premium oraz Empik Premium Free do salonów Empik, Paczkomatów, Żabek i innych punktów odbioru oraz Kurierem. Zapraszamy!

BIOGRAFIE I AUTOBIOGRAFIĘ ARTYSTÓW

Książki biograficzne o znanych osobach przez ostatnie kilka lat uchodzą za jedne z najciekawszych pozycji książkowych, które doskonale sprawdzają się jako pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Jeśli zastanawiasz się, jakie życie prowadziła Irena Jarocka, Albert Einstein, czy Zofia Stryjeńska, to biografie artystów z pewnością są dobrymi lekturami dla Ciebie!

Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze autobiografie artystów, takich jak Renée Fleming, Olgierd Łukaszewicz, Carrie Fisher czy legendy jazzu – Herbie’go Hancocka oraz pasjonujące biografie artystów polskich i tych zza granicy. W tej kategorii coś dla siebie znajdą też wielbiciele twórczości Milesa Davisa, zespołu Metallica, Black Sabbath, Iron Maiden czy System Of A Down. Miłośnikom malarstwa polecamy biografie artystów pokroju Fridy Kahlo, Wojciecha Kossaka, Johanna Pola czy Vincenta van Gogha.

Książki biograficzne o znanych osobach to wyjątkowy gatunek literacki, ponieważ pozwalają czytelnikom zajrzeć bezpośrednio w życie osób, których nie mieli okazji poznać. Zarówno biografie, jak i autobiografie artystów to bezcenne źródła wiedzy i inspiracji. Biografie i autobiografie artystów to książki, dzięki którym możemy poznać nieznane nam dotąd losy idoli, postaci historycznych i innych znanych osobistości z Polski oraz zza granicy. Książki biograficzne o znanych osobach, które znajdziesz na Livro.pl, to doskonałe przykłady książek, zawierających dokładne analizy i portrety psychologiczne znanych artystów. Czytając biografie artystów z tej kategorii, masz też okazję poznać obraz konkretnych czasów, epok i miejsc.

Do przeglądania pozostałej oferty naszej księgarni internetowej zachęcamy też fanów innych lektur, które znajdziesz w działach Literatura, Sensacja i Kryminał , Romanse oraz Thrillery i horrory . Czeka tam na Ciebie kilka tysięcy pasjonujących książek!

1-60 z 549

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 549

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5