Drogi Kliencie, 1 czerwca Livro.pl połączy się z Empik.com. Dzięki temu będziemy w stanie zaoferować Ci jeszcze szerszą ofertę produktów, lepsze ceny (w tym książki z atrakcyjnymi rabatami), wyższy standard obsługi oraz darmową dostawę w ramach programów Empik Premium oraz Empik Premium Free do salonów Empik, Paczkomatów, Żabek i innych punktów odbioru oraz Kurierem. Zapraszamy!

INNE BIOGRAFIE I AUTOBIOGRAFIE

W tej kategorii znajdziesz ciekawe książki biograficzne, opisujące życie i dokonania znanych naukowców i naukowczyń, takich jak Maria Skłodowska-Curie. Znajdziesz tutaj biografie i autobiografie, które umykają wszelkim schematom i nie da się ich jednoznacznie sklasyfikować. Z książek z tego działu dowiesz się między innymi o losach polskich żołnierzy, którzy walczyli na różnych frontach II wojny światowej. Biografie i autobiografie, które znajdziesz w tej kategorii, to doskonałe propozycje na prezent dla bliskiej osoby, ponieważ są na tyle uniwersalne, że z pewnością ucieszą każdego.

Wybierz dla siebie ciekawe książki biograficzne z tej kategorii, aby poszerzyć swoją wiedzą na temat czasów, w którym żyli bohaterowie czytanej przez Ciebie historii. Biografie i autobiografie pozwalają poznać życie znanych osób z zupełnie innej perspektywy! Czytając tego typu publikacje, masz okazję poznać niektóre zdarzenia historyczne „od kuchni”. Sięgając po ciekawe książki biograficzne ludzi biznesu, możesz uniknąć wielu błędów na własnej ścieżce kariery. Z kolei biografie ludzi sportu z pewnością zmotywują Cię do działania, bo udowodnią, że warto być aktywnym i walczyć o swoje marzenia.

Specjalnie dla Ciebie w tej kategorii umieściliśmy nie tylko biografie i autobiografie osób, które znane są w show biznesie, ale też cenne świadectwa ocalałych z Holocaustu albo tych, którzy stracili życia w nazistowskich obozach. Znajdziesz też tutaj biografię Tomka Mackiewicza, Marii Kaczyńskiej, Zbigniewa Religii czy Pablo Escobara. Twojej uwadze polecamy też książki, takie jak „ Bagaż osobisty. Po marcu ”, która jest wielogłosową opowieścią tzw. pomarcowych emigrantów, czy „ Memorbuch ” Henryka Grynberga – biografię opartą na wspomnieniach Adama Bromberga, która jest jednocześnie opowieścią o trudnych doświadczeniach inteligencji polsko-żydowskiej.

Jeśli poszukujesz innych książek, należących do publikacji pamiętnikarskich, to zachęcamy Cię do przeglądania działu Literatura faktu . Wielbicielom innych gatunków literackich polecamy odwiedzić działy: Fantastyka, Kryminał i Sensacja , Thriller i Horror czy Romans.

1-60 z 495

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 495

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5