Drogi Kliencie, 1 czerwca Livro.pl połączy się z Empik.com. Dzięki temu będziemy w stanie zaoferować Ci jeszcze szerszą ofertę produktów, lepsze ceny (w tym książki z atrakcyjnymi rabatami), wyższy standard obsługi oraz darmową dostawę w ramach programów Empik Premium oraz Empik Premium Free do salonów Empik, Paczkomatów, Żabek i innych punktów odbioru oraz Kurierem. Zapraszamy!

BIOGRAFIE I AUTOBIOGRAFIE – PISARZE

Literatura faktu to najchętniej wybierany gatunek książek, po który sięgają polscy czytelnicy. W tej kategorii znajdziesz wybrany podgatunek, który wchodzi w zbiór szeroko rozumianej literatury faktu, czyli biografie i autobiografie. Biografie pisarzy to kategoria dla miłośników historii wielkich powieściopisarzy i powieściopisarek. Znajdziesz tutaj pasjonujące opowieści o życiu i twórczości słynnych pisarzy i pisarek, poetów, poetek i dramaturgów. Biografie i autobiografie pisarzy i pisarek to skarbnice wiedzy o życiu i twórczości piszących artystów, którzy zasłynęli jako autorzy i autorki najznakomitszych dzieł literackich wszech czasów.

Jeśli czytasz biografie pisarek i pisarzy, ponieważ lubisz wiedzieć, jak wyglądała rzeczywistość i jak przebiegało życie artystów, których książki uwielbiasz czytać, to z pewnością znajdziesz tego typu wiedzę w proponowanych przez nas publikacjach. Biografie i autobiografie pisarzy i pisarek są ogromnym źródłem wiedzy o ulubionych bohaterach powieściowych, epokach, w których przyszło żyć autorom, ich rodzinnych i przyjacielskich relacjach oraz o zdarzeniach historycznych, które wpłynęły na ich życie i twórczość. Biografie pisarzy tak samo, jak biografie pisarek, takich jak Tove Jansson, Maria Konopnicka, Wisława Szymborska czy Virginia Woolf to wspaniałe lektury, które mogą umilić wieczór nie tylko wielbicielom tego typu książek.

Zachęcamy to do zapoznania się z pozostałym asortymentem Livro.pl. Miłośnicy beletrystyki z pewnością znajdą coś dla siebie w działach Literatura, Sensacja i Kryminał , Romanse oraz Thrillery i horrory . Z kolei miłośników książek naukowych zapraszamy do kategorii Nauki ścisłe i medycyna , Historia, Filozofia oraz Językoznawstwo .

1-60 z 198

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-60 z 198

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4