Politycy

To oni dochodzą do władzy i walczą o sprawiedliwe prawa dla narodu. To oni pełnią funkcję osób, które często naprowadzają spory na właściwy tor. To przede wszystkim ci, którzy za sprawą swoich postulatów są nieraz w stanie zrzeszyć całe ugrupowania i walczyć o wolność. Politycy, bo to o nich mowa, są stałymi aktorami występującymi na scenie politycznej. Historia zapisała na swoich kartach wielu z nich, którzy odegrali znacząco rolę w kształtowaniu się granic państw i porządku świata. O takich właśnie politykach przeczytasz w książkach dostępnych na Livro.pl! Liczne biografie i autobiografie znakomitych osobistości, to okazja, aby zasięgnąć kawałka historii! Przekonaj się sam, co mamy dla Ciebie w naszej księgarni!

W omawianej kategorii Politycy znajdą się książki biograficzne i autobiografie polityków, o których pamięć nie jest w stanie zaniknąć. Miłośnicy znajdą historie takich postaci, jak Ronald Reagan, prezydent Stanów Zjednoczonych, za którego czasów zburzono mur berliński czy Tadeusz Mazowiecki, pierwsza osoba, która sprawowała funkcję premiera po czasach komunizmu w Polsce. Te i wiele innych książek autobiograficznych są w naszej księgarni Livro.pl! Poznaj kawałek historii i zobacz oczami wyobraźni, jak działali najwięksi politycy ówczesnych czasów.

Jeśli chcesz poznać fakty i historie związane z innymi postaciami, to polecamy na zajrzenie do takich kategorii jak: Artyści , Postacie Historyczne , Sportowcy , Ludzie biznesu czy Postacie religijne .

1-60 z 111

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-60 z 111

Strona:
  1. 1
  2. 2