Drogi Kliencie, 1 czerwca Livro.pl połączy się z Empik.com. Dzięki temu będziemy w stanie zaoferować Ci jeszcze szerszą ofertę produktów, lepsze ceny (w tym książki z atrakcyjnymi rabatami), wyższy standard obsługi oraz darmową dostawę w ramach programów Empik Premium oraz Empik Premium Free do salonów Empik, Paczkomatów, Żabek i innych punktów odbioru oraz Kurierem. Zapraszamy!

Postacie religijne

Religia od niepamiętnych czasów stanowi bardzo istotną sferę w życiu człowieka. Długa historia i dzieje różnych narodów, w tym Polski, zebrały całe grono niezwykłych postaci, które dla religii i wiary uczyniły bardzo wiele. Dlatego też księgarnia internetowa Livro.pl przygotowała dla swoich Klientów atrakcyjne propozycje książek, na które składają się biografie postaci religijnych. To okazja dla czytelników, aby przybliżyć sobie dzieje osób, które za sprawą swej determinacji, ale przede wszystkim silnej wiary, umieli dążyć do wymierzonych przez siebie celów. Autobiografie duszpasterzy i biografie księży zebrane w naszej kategorii, mogą natchnąć i jeszcze bardziej zainspirować Cię, do kierowania się ku wierze. Przekonaj się jakie losy spotkały wielkich patronów i papieży, razem z Livro.pl!

W kategorii Postacie religijne nasza księgarnia dołożyła wszelkich starań, aby zebrać najlepsze publikacje z tej dziedziny. Zawarte biografie księży, patronów i świętych pozwalają się więcej dowiedzieć o takich osobistościach jak: Jan Paweł II, Benedykt XVI, św. Stanisław Kostka, ojciec Pio, a także wielu innych. Jest to świetna okazja, aby prześledzić drogę, jaką podążali duchowni, aby stanąć np. na czele Stolicy Apostolskiej. Poszczególne fakty, opinie, wypowiedzi są cennym źródłem informacji, które każdy chrześcijanin będzie chciał poznać. Autobiografie duszpasterzy mogą odkryć przed Tobą karty, jakie były jeszcze Ci nieznane. Sprawdź sam i zakup biografie postaci religijnych w atrakcyjnych cenach!

Zapraszamy do zapoznania się też z innymi zbiorami książek, poświęconym biografiom znamienitych postaci. Kategorie takie jak Pisarze , Postacie historyczne czy Inne mogą jeszcze bardziej zgłębić Twoją ciekawość.

1-60 z 124

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-60 z 124

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3