Dodatkowe 8% rabatu z kodem BLACK8 Sprawdź warunki promocji >

Sportowcy

Być jak najsłynniejszy piłkarz, skoczek, tenisista? A może jak najlepszy kierowca formuły 1? Kiedy się było dzieckiem, takie marzenia i perspektywy były dla nas najbardziej żywe. Będąc miłośnikiem konkretnej dyscypliny sportowej, z pewnością znajdziesz sportowca, którego podziwiasz za jego dokonania. Możesz czerpać inspirację i motywację właśnie od najlepszych autorytetów w dziedzinie sportu, dzięki, chociażby bogatym biografiom swoich ulubionych zawodników. Znalezienie chęci oraz mobilizacja do osiągania sukcesów to są elementy, które na pewno wyciągniesz, czytając książki o sportowcach. Przekonaj się sam, jak najwięksi mistrzowie sięgnęli po najcenniejsze trofea i co takiego skłoniło ich aż do takiej determinacji. Przyjrzyj się naszym propozycjom na Livro.pl!

W poniższej kategorii książek znajdziesz najlepsze autobiografie i biografie sportowców, którzy stali się ikonami sportu w takich dziedzinach jak: piłka nożna, formuła 1, tenis, boks, koszykówka i wiele innych. Każda z pozycji to wyraźna osobista, prywatna część, jaką przelał sportowiec na kawał swojej historii, ale także emocje, przemyślenia, przekonania, które razem przeistoczyły się w niebagatelny sukces. Swoje biografie wypuściły bowiem takie osobistości jak: Robert Lewandowski, Maria Szarapowa, Kimi Raikkonen, David Villa czy Novak Djokovic. Jeszcze wielu z nich dalej toczy boje, pokonując i tak już daleko przesunięte granice. Czerp motywację od nich, wczytując się w ich niezwykłe historie zawarte w książkach o sportowcach.

Miłośnicy biografii mogą także skorzystać z innych kategorii zawartych na Livro.pl. Do ich dyspozycji zostały oddane takie zbiory jak: Postacie religijne , Artyści , Ludzie Biznesu czy Postacie Historyczne .

Produkty: 35

Produkty: 35