Drogi Kliencie, 1 czerwca Livro.pl połączy się z Empik.com. Dzięki temu będziemy w stanie zaoferować Ci jeszcze szerszą ofertę produktów, lepsze ceny (w tym książki z atrakcyjnymi rabatami), wyższy standard obsługi oraz darmową dostawę w ramach programów Empik Premium oraz Empik Premium Free do salonów Empik, Paczkomatów, Żabek i innych punktów odbioru oraz Kurierem. Zapraszamy!

Wywiady, wspomnienia

Poznaj historie najsławniejszych gwiazd, wielkich artystów i popularnych osobistości na Livro.pl! Fascynujące wywiady-rzeki, niekończące się opowieści i mnóstwo anegdot zawarte w bestsellerowych tytułach! Znajdziesz tu wywiady przeprowadzone z największymi gwiazdami muzycznych scen, które zapisały się w historii muzyki i trafiły do Hall of Fame. Rozmowy z celebrytami, pisarzami i sławnymi osobami, które znasz z pierwszych stron gazet. Zaskakujące i niejednokrotnie ściskające serce wspomnienia tych, którzy pamiętają grozę wojny i najtragiczniejsze wydarzenia w historii. Ponad tysiąc pozycji, dzięki którym zobaczysz świat widziany oczami innych i poznasz prywatne sekrety najsławniejszych postaci! Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

W tej kategorii czekają na Ciebie wywiady i wspomnienia znanych gwiazd i cenionych osobistości. Wyjątkowe pozycje, dzięki którym poznasz najbardziej intymne sekrety znanych osób i zajrzysz do ich prywatnego świata. Bestsellerowe wydawnictwa napisane przez cenionych dziennikarzy i reporterów, wydawnicze nowości, na które czekali fani tego gatunku i znane pozycje w zupełnie nowych wydaniach. Pasjonujące rozmowy z najsławniejszymi nazwiskami w kraju i na świecie, które muszą znaleźć się na Twojej półce!

Na Livro.pl znajdziesz także najnowsze powieści, literackie bestsellery i gorące nowości. Miłośników tytułów fabularnych zapraszamy do kategorii Romanse, Sensacje i kryminały, Thrillery i horrory, Fantasy i Literatura.

1-60 z 1182

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 1182

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5