Książki - biznes, ekonomia i marketing

W kategorii Książki – biznes, ekonomia i marketing znajdziesz książki na temat finansów, księgowości i bankowości, podręczniki z zakresu zarządzania i organizacji przedsiębiorstw, a także opracowania, na które składa się ekonomia i marketing, książki o światowej gospodarce i prowadzeniu własnej firmy – także online. Zebrane na Livro.pl książki o biznesie i książki o marketingu to najlepsze pozycje akademickie oraz tytuły stworzone przez praktyków, którzy dzięki ogromnemu doświadczeniu i zapałowi do pracy zbudowali najpopularniejsze na świecie marki istniejące obecnie na giełdzie. Marzysz o własnej firmie, ale nie wiesz jak stworzyć odpowiedni biznesplan? Jesteś managerem w dużej korporacji i chcesz lepiej zarządzać swoimi pracownikami? A może po prostu interesujesz się zagadnieniami dotyczącymi finansów i ekonomii? Sprawdź naszą ofertę najciekawszych pozycji, znajdujących się w kategorii Książki – biznes, ekonomia i marketing.

Na Livro.pl znajdziesz praktyczne poradniki, które pomogą Ci stworzyć własną markę lub lepiej zarządzać biznesem, a także inspirujące opracowania napisane przez aktywnych zawodowo managerów i przedsiębiorców. W naszej ofercie dostępne są książki o biznesie i książki o marketingu autorstwa takich autorytetów jak Steve Jobs, Brian Tracy czy Kevin Murray. Znajdziesz tu także kultowe pozycje, które stały się inspiracją dla wielu młodych przedsiębiorców, w tym m.in. „Sztuka Wojny” Sun Tzu, „Sztuka wojny według Machiavellego” Niccolo Machiavellego czy choćby „Bogaty ojciec, Biedny ojciec” Roberta T. Kiyosakiego.

W kategorii Książki – biznes, ekonomia i marketing dostępne są również podręczniki akademickie ekonomia i marketing – książki, które przydadzą się przede wszystkim studentom zarządzania, finansów, księgowości i kierunków im pokrewnych. Szczegółowe i rzetelnie napisane opracowania dotyczące polskiej i zagranicznej gospodarki, sytuacji na międzynarodowym rynku oraz wzajemnych relacji pomiędzy państwami. Znajdziesz tu także poradniki dla managerów i tytuły traktujące o dziedzinach zbliżonych do biznesu – crowdfundingu, inwestowaniu, oszczędzaniu pieniędzy, a także grze na giełdzie papierów wartościowych.

Dostępne w naszej ofercie książki o biznesie i marketingu nie tylko poszerzają wiedzę z zakresu ekonomii, ale mogą być również pierwszym krokiem do założenia własnego biznesu, w czym pomogą również pozycje z dziedziny motywacji i rozwoju osobistego, a także prawa.

1-60 z 4467

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 4467

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5