Paczkomat za 0 zł dla zamówień od 69 zł! Sprawdź warunki promocji >

Biznes

Studiujesz zarządzanie lub kierunki pokrewne? Planujesz założenie własnego biznesu? A może chcesz stać się lepszym przedsiębiorcą, szefem lub pracownikiem? Odkryj najciekawsze pozycje dotyczące biznesu na Livro.pl! Tytuły stworzone przez cenionych specjalistów i ekspertów, praktyków i największe rekiny na rynku! W tej kategorii czeka na Ciebie kilkaset interesujących książek, które pomogą Ci lepiej organizować swoją pracę, zrozumieć zasady działania rynku oraz przybliżą sekrety inwestowania, handlu, zarządzania i funkcjonowania korporacji. Pozycje naukowe, opracowania zbiorowe oraz poradniki dla początkujących. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wejdź do świata wielkich interesów!

W tej kategorii czekają na Ciebie najciekawsze książki o biznesie. Tytuły dla początkujących, którzy poszukują informacji o sposobach prowadzenia działalności gospodarczej, rozwoju firmy i funkcjonowaniu rynku. Wydawnictwa naukowe dla studentów i osób na co dzień zajmujących się analizą działalności przedsiębiorstw i ich rozwojem. Poradniki, które pomogą Ci lepiej organizować czas pracy i zainspirują do stworzenia własnego start-up’u. Sekrety handlu, inwestycji i zarządzania, tajemnice rekinów biznesu i największych graczy na rynku oraz historie firm, które stały się najpopularniejszymi markami na świecie. Zobacz, jak zarządzać domowym przedsiębiorstwem i dowiedz się czym jest dywersyfikacja rynkowa wielkich korporacji!

Na Livro.pl znajdziesz także książki naukowe i popularno-naukowe z innych dziedzin, które czekają na Ciebie w kategoriach Nauki ścisłe i medycyna, Psychologia, Prawo, Socjologia, Filozofia i Historia. Tych, którzy zamierzają założyć własny biznes zapraszamy natomiast do działów Poradniki oraz Rozwój osobisty, gdzie znajdują się najlepsze tytuły dotyczące motywacji i samorozwoju.

1-60 z 654

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 654

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5