E-biznes

W dobie internetu i urządzeń mobilnych, firmy, które nie działają w sieci są właściwie z góry skazane na porażkę. Poznaj najlepsze książki o e-biznesie na Livro.pl! Przydatne i bardzo praktyczne poradniki, interesujące opracowania i publikacje napisane przez praktyków, którzy na co dzień pracują w branży e-commerce. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i dowiedz się, jak przenieść swoje usługi do sieci i rozpocząć sprzedaż online, na czym polega siła marketingu internetowego oraz dlaczego warto korzystać ze wszystkich kanałów social media. Odkryj tajemnice SEO, narzędzi Google oraz skutecznego e-mail i mobile marketingu, by znaleźć nowych klientów i zwiększyć konwersję na Twojej stronie. Wszystko, czego potrzebujesz, by Twoje firma zaistniała online!

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie najciekawsze publikacje na temat prowadzenia e-biznesu i tworzenia strategii e-marketingowej. Znajdziesz tutaj książki na temat darmowych i płatnych działań oraz narzędzi, które udostępniają Google i kanały social media. Tytuły o najnowocześniejszych technikach sprzedaży – e-mail marketingu i mobile marketingu, a także wydawnictwa dotyczące user experience, testów A/B, współczesnych trendów w sieci, tworzenia e-sklepów, budowania stron internetowych i wielu innych tematów, które mogą być dla Ciebie interesujące. Najnowsze publikacje i największe kompendia wiedzy cenione przez praktyków pracujących na co dzień w agencjach reklamowych i prowadzących swoje firmy online. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zainteresowanych szerszą tematyką sieci, programowania oraz tworzenia stron internetowych zapraszamy także do działu Informatyka. Tych, którzy zamierzają natomiast otworzyć swoją pierwszą działalność, zachęcamy do odwiedzin w kategorii Poradniki, gdzie czekają pozycje pełne inspirujących i motywujących rad i wskazówek.

1-60 z 261

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 261

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5