Paczkomat za 0 zł dla zamówień od 69 zł! Sprawdź warunki promocji >

Ekonomia

Najlepsze podręczniki do nauki ekonomii i naukowe wydawnictwa ekonomiczne na Livro.pl! W tej kategorii znajdziesz książki dla studentów, przedsiębiorców, wykładowców i wszystkich, którzy na co dzień mają styczność z ekonomią i finansami. Czekają tu na Ciebie tytuły znanych i cenionych specjalistów w tej dziedzinie, najlepsze przewodniki i kompendia wiedzy, a także naukowe opracowania zbiorowe i wiele innych tytułów. Książki na temat podstaw ekonomii zarówno w ujęciu mikro, jak i makro, wydawnictwa dotyczące ekonometrii, kryzysów finansowych na rynkach globalnych, kapitału i analiz działalności przedsiębiorstw, a także pozycje związane z dziedzinami pokrewnymi. Najlepsze tytuły tylko na Livro.pl!

W tej kategorii znajdziesz obowiązkowe pozycje dla studentów ekonomii, finansów, zarządzania i innych kierunków biznesowych. Najlepsze wydawnictwa naukowe, które przydadzą się także pracownikom różnych szczebli, osobom zarządzającym i wszystkim, którzy na co dzień mają styczność z ekonomią i dziedzinami pokrewnymi. Na Livro.pl czekają na Ciebie książki dotyczące podstaw ekonomii, a także naukowe wydawnictwa traktujące o jej wąskich specjalizacjach – np. analizie rozwoju przedsiębiorstwa, kryzysach finansowych, rynku walutowym i wielu innych zagadnieniach. Mnóstwo tytułów, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę!

Na Livro.pl znajdziesz także pozycje naukowe dotyczące innych dziedzin nauki. Czekają na Ciebie w kategoriach Biznes, ekonomia i marketing, Historia, Informatyka, Językoznawstwo, a także Prawo, Psychologia oraz Nauki ścisłe i medycyna.

1-60 z 992

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 992

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5