Paczkomat za 0 zł dla zamówień od 69 zł! Sprawdź warunki promocji >

Finanse, księgowość, bankowość

Najlepsze wydawnictwa naukowe dla studentów finansów, księgowości i rachunkowości oraz książki dla prowadzących własną działalność gospodarczą. Na Livro.pl znajdziesz tytuły znanych i cenionych specjalistów, a także opracowania zbiorowe i poradniki dla początkujących przedsiębiorców. Książki na temat finansów, prowadzenia księgowości, bankowości i działania banków, podatków, a także inwestowania, instrumentów finansowych i funkcjonowania giełdy. Obowiązkowe pozycje dla studentów kierunków biznesowych i pokrewnych, właścicieli przedsiębiorstw, księgowych i wszystkich, którzy na co dzień mają styczność z finansami i rachunkowością. Zobacz najlepsze tytuły naukowe na Livro.pl!

W tej kategorii czekają na Ciebie najciekawsze opracowania i wydawnictwa z zakresu finansów, księgowości i rachunkowości. Podręczniki przydatne studentom uczelni wyższych, uczniom szkół zawodowych, którzy chcą uzyskać tytuł technika rachunkowości, a także księgowym, managerom różnego szczebla, pracownikom instytucji i organizacji finansowych i przedsiębiorcom. Książki na temat podstaw rachunkowości, a także rozbudowane opracowania podejmujące tematykę wąskich dziedzin związanych z finansami i księgowością. Kilkaset tytułów, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę, a działanie banków, giełdy i rynku przestanie być dla Ciebie tajemnicą.

Na Livro.pl znajdziesz także wydawnictwa naukowe z innych dziedzin zebrane w kategoriach Nauki ścisłe i medycyna, Historia, Filozofia, Socjologia oraz Językoznawstwo i Psychologia. Miłośników nieco lżejszej literatury zapraszamy natomiast do działów Książki, Nowości i Bestsellery, gdzie czekają tysiące najbardziej pasjonujących powieści fabularnych.

1-60 z 712

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 712

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5