Paczkomat za 0 zł dla zamówień od 69 zł! Sprawdź warunki promocji >

Gospodarka

Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze książki na temat gospodarki. Publikacje naukowe przydatne studentom zarządzania, ekonomii, finansów i kierunków pokrewnych, a także tytuły dla wykładowców, pracowników najróżniejszych firm i instytucji oraz wszystkich zainteresowanych tą tematyką. W tej kategorii czekają na Ciebie interesujące wydawnictwa traktujące o polskiej i światowej gospodarce, a także pozycje na temat międzynarodowej sytuacji politycznej i ekonomicznej, wymiany walutowej, stosunków gospodarczych i mechanizmów rządzących przepływem kapitału i szarą strefą. Znajdziesz tu książki napisane przez cenionych specjalistów i profesorów oraz opracowania zbiorowe wydane przez popularne wydawnictwa naukowe. Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

W tej kategorii wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie interesujące tytuły na temat gospodarki. Odkryjesz tu zarówno książki o gospodarce dla studentów i tych, którzy dopiero chcą poznać ten wyjątkowo rozległy i skorelowany z innymi dziedzinami biznesu temat, jak i pozycje dla czytelników dobrze w nim zorientowanych. Na Livro.pl czekają na Ciebie szczegółowe opracowania naukowe, a także vademecum i podręczniki wyjaśniające przyczyny różnych zjawisk zachodzących na międzynarodowej arenie gospodarczej. W tej kategorii znajdziesz także książki na temat gospodarki w ujęciu historycznym, które wyjaśniają istotę współczesnych systemów ekonomicznych i gospodarczych w oparciu o zmiany dziejące się na przestrzeni wieków.

Zainteresowanych innymi dziedzinami zarządzania i ekonomii zapraszamy do działu Biznes, ekonomia i marketing. Tych, którzy poszukują publikacji naukowych o nieco innej tematyce zachęcamy do odwiedzin kategorii Nauki ścisłe i medycyna, Informatyka, Prawo, Psychologia i pedagogika oraz Historia i Językoznawstwo.

1-60 z 351

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 351

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5