Paczkomat za 0 zł dla zamówień od 69 zł! Sprawdź warunki promocji >

Zarządzanie

Odkryj najlepsze książki o zarządzaniu na Livro.pl! Podręczniki dla studentów kierunków biznesowych i pokrewnych, pozycje odpowiednie dla wykładowców oraz tytuły dla szefów, managerów, pracowników i wszystkich, którzy interesują się tą tematyką. W tej kategorii znajdziesz książki na temat przywództwa i motywowania oraz najróżniejszych dziedzin zarządzania. Dowiesz się czym jest zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie zakupami i sprzedażą, a także zarządzanie projektami i finansami. Wszystko czego potrzebujesz, by skuteczniej pracować, efektywniej rozwijać swoją firmę oraz stać się lepszym liderem. Książki znanych i cenionych autorów, wydawnictwa zbiorowe i najlepsze publikacje praktyków biznesu, którzy pomogą Ci odkryć sekrety zarządzania. Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

W tej kategorii znajdziesz najciekawsze wydawnictwa na temat zarządzania. Książki biznesowe, podręczniki dla studentów kierunków takich, jak zarządzanie, strategia, finanse czy ekonomia, a także tytuły dla pasjonatów, managerów, szefów i właścicieli przedsiębiorstw. Dowiesz się wszystkiego o byciu liderem, budowaniu teamów handlowych, prowadzeniu projektów oraz wdrażania strategicznych dla firmy zmian. Na Livro.pl czekają na Ciebie najnowsze wydawnictwa napisane przez znanych i cenionych specjalistów, a także bestsellerowe pozycje, które musisz poznać, jeśli tylko interesuje Cię tematyka szeroko pojętego zarządzania. Zebraliśmy tu dla Ciebie książki z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, zakupami i sprzedażą oraz projektami o finansami. Kilkaset najlepszych pozycji naukowych, popularno-naukowych i poradnikowych. Sprawdź!

Zainteresowanym pokrewnymi dziedzinami polecamy książki w kategorii Biznes, ekonomia i marketing, gdzie czekają pozycje z zakresu finansów, strategii marketingowych, ekonomii, przedsiębiorczości oraz prowadzenia własnej firmy. Początkujących, którzy stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w świecie biznesu, zapraszamy natomiast do działu Poradniki.

1-60 z 1049

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 1049

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5