Bajki

Jako księgarnia internetowa wiemy, jak ważne jest czytanie dzieciom książek. To nie tylko składanie liter w wyrazy czy zwykłe historie. Czytanie to przede wszystkim rozwój umysłu i kreatywności. Już od najmłodszych lat powinniśmy czytać naszym dzieciom, a dzięki nam jest to możliwe. W swojej ofercie Livro.pl ma najlepsze bajki i książki dla dzieci. Kolorowe i pięknie wydane zbiory, dzięki którym Twoje dziecko rozwinie swoją wyobraźnię.

Pięknie napisane baśnie dla dzieci. W środku możesz znaleźć nie tylko ciekawe historie, ale i kolorowe rysunki. W naszej ofercie znajdziesz książki dla dzieci o zwierzętach, księżniczkach i wróżkach. Mamy kultowe bajki takie jak „Nowe szaty cesarza” czy „Kota w butach”. Razem z dzieckiem odkrywaj świat bajek Disney’a spisanego na kartkach książek. Spotkacie się z Myszką Miki, Księżniczką Zosią, Elsą i Anną.

Nasz asortyment uwzględnia każdą kategorię wiekową. Od najmłodszych maluchów aż do dużych starszaków. Bajki dla dzieci polecane przez psychologów nauczą Twoje dziecko jak prawidłowo tworzyć wyrazy i układać z nich poprawne gramatycznie zdania. Czytanie bajek dziecku tworzy między nim a rodzicem niezwykłą więź. Regularne opowiadanie historii z morałem utworzy podstawę do prawidłowego budowania systemu wartości. Dzięki temu Twoje dziecko od najmłodszych lat zaprzyjaźni się z magicznym światem bajek.

By w pełni zadbać o rozwój intelektualny swojego dziecka i rozwijać wszystkie jego funkcje motoryczne zajrzyj także do kategoriiGry oraz Klocki. Wszystkie produkty w atrakcyjnych cenach znajdziesz na Livro.pl. Teraz swoje zamówienie możesz odebrać w punktach stacjonarnych w wybranych miastach.

Produkty: 9

Produkty: 9