Dodatkowe 8% rabatu z kodem BLACK8 Sprawdź warunki promocji >

Aktywizujące / Edukacyjne

Najciekawsze książki aktywizujące i książki edukacyjne dla najmłodszych czytelników. Odkryj przepięknie ilustrowane tytuły, które pomogą rozwijać kreatywność, spostrzegawczość oraz umiejętności grafomotoryczne Twojej pociechy. Na Livro.pl czekają na Was najlepsze pozycje dla dzieci w wieku 0-2 lat – cała masa kolorowych tytułów, książeczki poznawcze, wyklejanki, zagadki i łamigłówki, które zachęcą Twojego malucha do poznawania świata i stawiania czoła nowym wyzwaniom! Książki edukacyjne i aktywizujące, dzięki którym pozna otaczające go przedmioty, a także nauczy się kształtów, pierwszych literek i cyferek oraz nazw i poprawnej wymowy. Fascynujące wydawnictwa, które z pewnością spodobają się każdemu dziecku! Baw się i ucz ze swoją pociechą razem z Livro.pl! Książki dla dzieci aktywizujące to doskonały pomysł na spędzenie wspólnego czasu z dzieckiem.

W tej kategorii odnajdziesz tytuły stworzone specjalnie dla maluchów oraz liczne aktywizujące książki dla 2-latka. Pozycje, które powinni podarować im wszyscy rodzice! Książki aktywizujące i książki edukacyjne dla dzieci, które pomogą kształtować najważniejsze w czasie rozwoju umiejętności Twojego malucha. Wszystkie stworzone przez cenionych autorów i specjalistów na co dzień zajmujących się edukacją najmłodszych. Bajkowe wydawnictwa pełne prześlicznych ilustracji, które zachęcą dziecko do rysowania, pisania i wykonywania kreatywnych ćwiczeń. To świetny sposób na naukę poprzez zabawę, która z pewnością nie znudzi się Twojemu maluchowi! Książki dla dzieci, edukacyjne i aktywizujące, to nie wszystko! Zobacz też puzzle i układanki oraz książki aktywizujące dla dzieci z dużą czcionką, dzięki którym będą mogły zacząć samodzielnie czytać.

Inne interesujące pozycje dla najmłodszych znajdziesz w kategorii Dla dzieci. Rodziców maluchów, które właśnie rozpoczynają swoją szkolną przygodę zapraszamy natomiast do działu Podręczniki szkolne.

1-60 z 1355

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 1355

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5