Bajki, wiersze i opowiadania

Najpiękniejsze bajki, wiersze i opowiadania dla dzieci na Livro.pl! Poznaj bajkowe tytuły i ruszaj w wielką podróż do krainy fantazji wraz z Twoją pociechą! W naszej ofercie znajdziesz ponadczasowe bajki i baśnie dla najmłodszych napisane przez znanych i cenionych autorów, wiersze, wierszyki i rymowanki, których lektura to świetna zabawa dla Ciebie i Twojego dziecka, a także opowiadania, które świetnie sprawdzą się szczególnie podczas wieczornego czytania do snu. Przepięknie ilustrowane wydawnictwa, których wertowanie będzie ogromną frajdą dla każdego malucha. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej pociechy i podaruj jej najciekawsze tytuły, których nie może zabraknąć w Waszej domowej biblioteczce!

Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze pozycje dla dzieci w wieku od 0 do 2 lat. Znane i uwielbiane na całym świecie bajki takie, jak „Przygody kota Filemona”, „Trzy świnki”, „Brzydkie kaczątko” i wiele, wiele innych. Wesołe wiersze i rymowanki najbardziej popularnych autorów – w tym m.in. Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Zbiory baśni, legendy, wydawnicze nowości, a także bajkowe wydawnictwa edukacyjne, które okażą się niezwykle pomocne w czasie rozwoju Twojej pociechy. Znajdziesz tu opowiadania, które zachęcą malucha do korzystania z nocniczka, zainspirują do pierwszych kulinarnych eksperymentów oraz odpowiedzą na najważniejsze pytania, które zwykle zaczynają się od „a dlaczego…?”. Odkryj je wszystkie na Livro.pl!

Powieści i opowiadania dla nieco starszych czytelników znajdują się w dziale Literatura dla dzieci. Nastolatków poszukujących najciekawszych tytułów dla siebie zapraszamy natomiast do kategorii Dla młodzieży.

1-60 z 155

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-60 z 155

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3