Bajki / Opowiadania / Wiersze

Okres dzieciństwa powinien obfitować jak najwięcej w czas zabawy. To właśnie w pierwszych swoich latach dziecko jest najbardziej ciekawe tego, co je otacza. Wzbudzić jego zainteresowanie mogą przede wszystkim wiersze, bajki i opowiadania dla dzieci – książki dla najmłodszych pobudzą ich wyobraźnię, a także pomogą im snuć marzenia. Nauka idzie w parze z zabawą. Z takiego założenia wychodzi też nasza księgarnia internetowa Livro.pl, w której asortymencie znajdziesz najbardziej znane bajki dla dzieci w wieku 3-5 lat oraz inne opracowania. Wszechstronny wybór pomorze rodzicom wybrać odpowiedni egzemplarz adekwatny do zainteresowań małego dziecka. Dlatego przyjrzyj się jakie atrakcyjne propozycje przygotował dla Ciebie i Twoich dzieci Livro.pl!

Kategoria poświęcona maluchom w wieku 3-5 lat zawiera pięknie ilustrowane wiersze dla dzieci. Brzechwa, Julian Tuwim i inni autorzy, przedstawiają w barwny sposób przygody zwierząt oraz ludzi, które zyskały przez lata grono wiernych wielbicieli, także wśród dorosłych. Oprócz znanych pozycji znajdą się również opowiadania i bajki dla dzieci w wieku 3-5 lat, idące spod pióra pisarzy współczesnych, a ich historie nawiązują do aktualnych czasów. Skorzystaj z okazji, aby Twoje dziecko wtopiło się w pełni w świat beztroskiego dzieciństwa. Nic tak nie pobudza wyobraźni, jak książki. Te odkryjesz w księgarni internetowej Livro.pl i to po przystępnych cenach.

Zachęcamy do przejrzenia uważnie niniejszej kategorii. Jeśli poszukujesz innego rodzaju książek dedykowanych dzieciom w wieku 3-5 lat, możesz także sięgnąć po pozycje zebrane w zbiorach Aktywizujące książki dla dzieci , Wiedza ogólna czy Litery/ czytanie/ pisanie , które kładą większy nacisk na edukację maluchów.

1-60 z 4598

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 4598

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5