Liczby / Liczenie

Z liczeniem i liczbami dziecko zapoznaje się stosunkowo wcześnie. W końcu matematyka stanowi królową nauk. Nic w tym dziwnego, gdyż najmłodsi mogą się zapoznać z podstawami nawet podczas jednorazowego posiłku przy stole, beztroskiej zabawy klockami czy zwykłego spaceru po lesie. Od któregoś momentu będą się z matmą spotykać na każdym kroku. Dzieci w wieku 3-5 mają już opanowane podstawowe zdolności poznawcze i dlatego też warto im podsunąć pierwsze ćwiczenia do nauki pisania cyferek oraz książki do nauki liczeniaz księgarni Livro.pl! Przekonaj swojego podopiecznego, że nauka, jak i sama matematyka może być interesująca i stanowi doskonałą zabawę.

Zapoznaj się ze wszystkimi pozycjami, znajdującymi się wewnątrz poniższej kategorii, z której rodzice będą mogli zakupić opracowania pochodzące od najlepszych wydawnictw na rynku. Starannie wykonane książki do nauki cyferek zawierają wiedzę specjalistyczną, zgodną z prawidłowym rozwojem mózgu dziecka. Dzięki temu rodzice malców mają pewność, że otrzymują pomoc dydaktyczną adekwatną do ich wieku, która nie powinna sprawić im zbyt wiele trudności.

Otwórz się na liczne propozycje, z których wybierzesz właściwe książki do nauki liczenia dla swojego malca. Spraw, aby nauka kojarzyła mu się wyłącznie z dobrą zabawą i kolorowymi postaciami. W końcu matematyka nie musi być trudna. Gdybyś był zainteresowany innymi pozycjami znajdującymi się w naszej księgarni Livro.pl, możesz śmiało zajrzeć do takich zbiorów jak Litery/ Czytanie/ Pisanie , Języki obce czy książki Aktywizujące , czyli wszystko to, co może rozbudzić wyobraźnię małego dziecka. Przekonaj się sam, co na Ciebie czeka na Livro.pl!

1-60 z 75

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-60 z 75

Strona:
  1. 1
  2. 2