Litery / Czytanie / Pisanie

Edukacja małego dziecka zaczyna się w zasadzie od samego początku, jak się pojawi na świecie. Rozwój zdolności manualnych czy wyostrzanie się zmysłów poprawiają na każdym kroku jego umiejętności poznawcze, przesuwając to granice jeszcze dalej. Od wieku 3-5, a więc wieku przedszkolnym nasi podopieczni mogą już korzystać z różnego rodzaju pomocy naukowych, jak książki do nauki pisania i czytania dla dzieci. Im szybciej się podejmiesz wsparcia dla swego maluszka, tym łatwiej może przejść przez wszystkie lata nauczania w szkole. Dopracowane egzemplarze znajdziesz na Livro.pl, z których wybierzesz odpowiedniewyklejanki dla dzieci i książki do nauki literek dla swojej pociechy. Sprawdź sam jakie możliwości mogą dać Twojemu dziecku opracowania zbiorowe z naszej księgarni Livro.pl!

Kategoria ta, poświęcona literom, czytaniu i pisaniu obejmuje podstawowe pomoce naukowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Klienci, mając do dyspozycji książki do nauki pisania i czytania dla dzieci, będą mogli liczyć na wzbudzające ciekawość pozycje, które dostarczą maluchom cennej wiedzy, poprzez pomysłową otoczkę pięknych ilustracji oraz zabaw i kolorów. Dlatego też znajdziesz na Livro.pl zarówno wesołe kolorowanki edukacyjne dla dzieci z ich ulubionymi postaciami z bajek, jak i wyklejanki dla dzieci ze zwierzętami, które pobudzą ich wyobraźnię. Jest to też szansa, aby Twoje dziecko chwyciło za pierwszy elementarz, poznając w prawidłowym toku nauczania literki i ich wymowę.

Wraz z nami możesz przyczynić się większej aktywności swojego dziecka, dlatego też podaruj mu najlepsze opracowania wyklejanek i kolorowane, które łączą naukę z dobrą zabawę. Jeśli jednak poszukujesz czegoś innego, możesz też sięgnąć do pokrewnych kategorii księgarni Livro.pl, takich jak Atlasy/ encyklopedie/ słowniki , Wiedza ogólna oraz Liczby/ liczenie .

1-60 z 666

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 666

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5