Wiedza Ogólna

Twoja pociecha interesuje się wszystkim, co ją otacza? Każdego dnia jest gotowa, by podjąć nowe wyzwania i ruszyć ku nieznanym przygodom? Uwielbia rysować, rozwiązywać trudne zagadki i łamigłówki, kocha muzykę i wciąż zadaje pytania? W takim razie to kategoria specjalnie dla Was! Poznaj najciekawsze książki edukacyjne dla dzieci w wieku 3-5 lat. Bajkowe wydawnictwa i przepięknie ilustrowane tytuły, które pomogą jej lepiej poznać i zrozumieć świat, a także rozwijać swoje pierwsze pasje. Zainspiruj swoje dziecko do nowych eksperymentów i pokaż jak uczyć się poprzez świetną zabawę!

W tej kategorii zebraliśmy dla Was inspirujące książki, które pozwolą Twojemu dziecku dowiedzieć się jeszcze więcej – nawet, jeśli zadaje już całą masę pytań! To świetny sposób na to, by Twoja pociecha zdobyła wiedzę ogólną na temat otaczającego ją świata. Znajdziesz tu bajkowe, ślicznie ilustrowane wydawnictwa, których przeglądanie będzie dla każdego malucha prawdziwa frajdą. Ciekawe łamigłówki z obrazkami, książeczki aktywizujące, zagadki i kolorowanki, a także pierwsze encyklopedie, fiszki i wydawnictwa ćwiczące spostrzegawczość oraz zdolności grafomotoryczne. W tej kategorii czekają na Was także książki tematyczne o religii, zwierzętach, przyrodzie, geografii, samochodach i wielu innych zagadnieniach, o które Twoja pociecha wciąż dopytuje!

Na Livro.pl znajdują się także książki aktywizujące i edukacyjne dla dzieci w wieku od 0 do 2 lat. Nieco starszych czytelników zapraszamy natomiast do kategorii powieści i opowiadań Dla dzieci oraz Dla młodzieży.

1-60 z 1590

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 1590

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5