Edukacyjne

Poznaj najciekawsze książki edukacyjne dla dzieci w wieku 6-12 lat. Inspirujące tytuły, wydawnictwa pobudzające pasję i kreatywność, pomoce naukowe dla małych i nieco starszych uczniów, a także serie z ulubionymi bohaterami Twojej pociechy! Na Livro.pl znajdziesz książki edukacyjne dla przedszkolaków, które zachęcą ich do rozwijania posiadanych zdolności oraz kształcenia nowych umiejętności. Czekają tu na Was także pozycje dla uczniów szkół podstawowych, czyli książki edukacyjne dla 6-latka i książki edukacyjne dla młodzieży, które pomogą im w nauce pisania, czytania i liczenia. Książki aktywizujące oraz kolorowe wydawnictwa dla dziewcząt i chłopców. Zagadki i łamigłówki, książkowe modele do sklejania oraz najciekawsze ćwiczenia i poradniki. Zobacz, co dla Was przygotowaliśmy!

W tej kategorii znajdziesz edukacyjne książki dla dzieci, które jednocześnie uczą i bawią. Wydawnictwa, które przydadzą się zarówno w przedszkolu, jak i wszystkich klasach szkoły podstawowej – proste ćwiczenia z liczenia, pisania i poprawnego czytania oraz niego trudniejsze zbiory zadań skupionych m.in. na gramatyce i ortografii. Czekają tu na Was także kursy języków obcych dla najmłodszych, elementarze, atlasy oraz książki pełne łamigłówek i zagadek. Dziewczynki znajdą tu tytuły pobudzające ich kreatywność – np. zestawy małej stylistki lub projektantki biżuterii, a chłopcy samodzielnie zbudują statek piracki lub ruszą na podbój kosmosu z bohaterami Gwiezdnych Wojen.

Na Livro.pl znajdują się również książki aktywizujące i edukacyjne dla maluchów w wieku od 0 do 2 lat. Poszukujących pomocy naukowych dla nieco starszych uczniów i książki edukacyjne dla nastolatków zapraszamy natomiast do działów Podręczniki szkolne, Repetytoria i testy oraz Lektury i opracowania.

1-60 z 2752

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 2752

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5