Drogi Kliencie, 1 czerwca Livro.pl połączy się z Empik.com. Dzięki temu będziemy w stanie zaoferować Ci jeszcze szerszą ofertę produktów, lepsze ceny (w tym książki z atrakcyjnymi rabatami), wyższy standard obsługi oraz darmową dostawę w ramach programów Empik Premium oraz Empik Premium Free do salonów Empik, Paczkomatów, Żabek i innych punktów odbioru oraz Kurierem. Zapraszamy!

Dla młodzieży

Najciekawsze książki dla młodzieży – fascynujące i wciągające powieści, pasjonujące fantasy, wzruszające romanse, a także inspirujące poradniki, biografie i książki popularnonaukowe. Na Livro.pl znajdziesz szeroką ofertę tytułów dedykowanych nastolatkom. Najpopularniejsze pozycje, w których zaczytują się miliony fanów dobrej literatury na całym świecie – bestsellerowe wydawnictwa, książkowe nowości i kultowe tytuły, które powinny znaleźć się na półce każdego miłośnika książek. Dzięki podziałowi na kategorie tematyczne, bez trudu znajdziesz życiorysy swoich ulubionych gwiazd, romantyczne historie o miłości, wciągające powieści o wampirach, duchach i magii, a także książki o sporcie i Twoich pasjach. Sprawdź ofertę książek dla młodzieży!

W szerokiej ofercie Livro.pl dostępne są najpopularniejsze powieści i opowiadania dla młodych czytelników. Znajdziesz tutaj najnowsze wydawnictwa oraz serie książkowe, których główni bohaterowie przeżywają pierwsze miłości i borykają się z tymi samymi kłopotami, co większość nastolatków. To zupełnie świeże pozycje z gorącą jeszcze okładką, jak i tytuły, które od dawna kocha młodzież na całym świecie. W naszej ofercie znajdują się także kultowe powieści i cykle przygodowe takie jak np. „Pan Samochodzik”, „Tropiciele” czy książki autorstwa Astrid Lindgren oraz wydawnictwa z gatunku fantasy i science fiction, oraz liczne książki dla młodzieży, przygodowe oraz psychologiczne. Fascynujące opowieści z odległych wszechświatów i wciągające historie z krainy magii i wampirów. Niepoprawni romantycy znajdują tutaj także klasyczne romanse oraz tomiki poezji, zaś zainteresowani nauką – książki popularnonaukowe, które w przystępny i interesujący sposób wyjaśniają trudne zagadnienia.

W kategorii książki dla młodzieży dostępne są również poradniki dotyczące hobby oraz rozwoju osobistego. Znajdziesz tam też książki dla młodzieży z humorem oraz książki młodzieżowe z gatunku young adult. Część z proponowanych książek znajduje się także w formie nagrań w kategorii Audiobooki, a młodzi czytelnicy, równie interesujące propozycje dla siebie znajdą także w dziale komiksów i lektur szkolnych.

1-60 z 3549

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 3549

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5