Literatura popularno-naukowa

Pasjonuje Cię nauka i technika i wiesz już, że fizyka na maturze to będzie pryszcz? A może Twoim hobby jest sztuka i historia lub po prostu interesujesz się wszystkim naraz? Odkryj najciekawsze książki popularno-naukowe na Livro.pl! Najlepsze pozycje pękające w szwach od ilości wiedzy przekazywanej z niezwykłym humorem i w niewiarygodnie interesujący sposób. Uwierz nam, że szkoła to przy nich nuda! Wybierz najciekawsze pozycje dla siebie i dowiedz się jeszcze więcej na temat tego, co najbardziej Cię pasjonuje! W tej kategorii znajdziesz książki o sztuce, historii, naturze, nauce i technice, fascynujących ludziach i miejscach, a także dotyczące wiedzy ogólnej. Gwarantujemy masę ciekawych informacji i mnóstwo świetnej zabawy!

Na Livro.pl czekają na Ciebie najlepsze książki popularno-naukowe dla młodzieży. Starannie wyselekcjonowane tytuły pełne wiedzy i ciekawych informacji przekazywanych w zaskakująco zabawny, lekki i przyjemny sposób. Tytuły stworzone przez specjalistów, najpopularniejszych autorów oraz sławne postaci ze świata filmu, muzyki i sztuki. Znajdziesz tu pasjonujące opowieści o wielkich eksperymentach, dalekich miejscach i fascynujących ludziach, a każdy z bestsellerowych tytułów okaże się dla Ciebie niezwykłą inspiracją do podejmowania kolejnych wyzwań. Zobacz, co na Ciebie czeka!

Pasjonatów, którzy chcą zgłębiać swoją wiedzę w wąskich dziedzinach nauki zapraszamy także do kategorii Historia, Nauki ścisłe, Sztuka oraz Turystyka i podróże. Fanów nieco lżejszej literatury zachęcamy natomiast do odwiedzenia działów Dla młodzieży.

1-60 z 256

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 256

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5