OPOWIADANIA I POWIEŚCI OBYCZAJOWE DLA MŁODZIEŻY

Najlepsze powieści i opowiadania dla młodzieży na Livro.pl! Młodzieżowe fabuły, historie o pierwszych miłościach, opowieści pełne przygód i zaskakujących zwrotów akcji oraz bohaterowie, którzy już po kilku pierwszych stronach lektury staną się Twoimi najlepszymi przyjaciółmi! Poznaj najciekawsze, przez nas polecane książki dla młodzieży, które spodobają się młodszym czytelnikom – kultowe powieści znanych i lubianych autorów, a także zupełne nowości z gorącą jeszcze okładką, które właśnie pojawiły się na naszych półkach! Odkryj książki, opowiadania, składające się na tytuły najpopularniejszych pisarzy – Małgorzaty Musierowicz, Kornela Makuszyńskiego i Alfreda Szklarskiego oraz bestsellery współczesnych autorów, których uwielbia młodzież na całym świecie – Lauren Oliver, Colleen Hoover i wielu, wielu innych!

W kategorii Opowiadania i powieści obyczajowe dla młodzieży znajdziesz najciekawsze książki, powieści dla młodzieży – tytuły z pierwszych miejsc światowych list sprzedaży oraz literackie debiuty. Na nie składają się polecane książki dla młodzieży stworzone z myślą o młodszych czytelnikach napisane przez znanych pisarzy, a także ich rówieśników i autorów najpopularniejszych blogów w internecie! Powieści i opowiadania, w których główną rolę odgrywają nastolatkowie oraz ich wielkie miłości i nie mniejsze przygody, o których zaczniesz marzyć już podczas lektury! Dostępne u nas książki, opowiadania to wciągające, niezwykle fascynujące historie, które spodobają się wszystkim nastolatkom bez względu na wiek!

Fanów i fanki młodzieżowych książek zapraszamy także do innych kategorii stworzonych z myślą o nastoletnich czytelnikach – Romanse, Szkoła i rodzina , Wampiry, duchy i magia oraz Science fiction . Najmłodszym proponujemy podróż do krainy fantazji z najlepszymi autorami powieści dla dzieci, których książki zebraliśmy w dziale Dla dzieci.

1-60 z 2184

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 2184

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5