Romanse

Najlepsze romanse dla młodzieży na Livro.pl! Odkryj najpiękniejsze historie o pierwszej miłości i wielkich uczuciach, których bohaterki i bohaterowie staną się Twoimi bratnimi duszami. Poznaj opowieści, którymi fascynują się młodzi czytelnicy na całym świecie! Bestsellerowe tytuły najpopularniejszych autorów, literackie debiuty i serie wydawnicze stworzone specjalnie dla nastolatek. Na Livro.pl znajdziesz historie dla nieco młodszych i starszych czytelniczek – proste i lekkie powieści oraz wzruszające fabuły pełne emocji. Książki, w których główne postaci żyją dokładnie tymi samymi problemami, co Ty i Twoje przyjaciółki! Poznaj najciekawsze powieści dla młodzieży i zobacz, czego brakuje na Twojej półce!

W tej kategorii znajdziesz najciekawsze romanse dla młodzieży. Książki, które pokochały czytelniczki w wielu krajach – bestsellerowe serie wydawnicze popularnych autorek i autorów, a także powieści napisane przez młodych i debiutujących właśnie pisarzy. Odkryjesz tu historie o ponadczasowych wartościach i silnych uczuciach, najpopularniejszych chłopakach w szkole i szarych myszkach, które poszukują miłości, skomplikowanych relacjach i ogromnej przyjaźni, której nic nie jest w stanie pokonać. Poznaj wyjątkowe historie, które powinny trafić na półkę każdej fanki romansów i romantycznych fabuł i zaczytaj się w nich bez pamięci razem z Livro.pl!

Miłośniczki i miłośników powieści dla młodzieży z nieco innych gatunków zapraszamy do kategorii Szkoła i rodzina, Wampiry, duchy i magia, Sciene-fiction i fantasy oraz Literatura popularno-naukowa, gdzie zebraliśmy najciekawsze pozycje dla młodych czytelników.

1-60 z 74

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-60 z 74

Strona:
  1. 1
  2. 2