Dodatkowe 8% rabatu z kodem BLACK8 Sprawdź warunki promocji >

KSIĄŻKI O WAMPIRACH, DUCHACH I MAGII

Książki o wampirach i miłości – romanse i horrory dla młodzieży w jednym!

Nikt nie dostrzega Twojego talentu, ale Ty wiesz, że potrafisz czarować? Znasz wszystkie zaklęcia na pamięć? Pasjonują Cię nadprzyrodzone zjawiska i istoty z innych rzeczywistości? Doskonale poradzisz sobie w pełnej przygód podróży w czasie, gdy tylko wreszcie w nią wyruszysz? Odkryj najbardziej fascynujące powieści fantasy i książki dla młodzieży o wampirach, duchach i magii! Książki o czarownicach zabiorą Cię w świat latających mioteł, zaskakujących wydarzeń i legend rodem ze słowiańskich opowieści. Wciągające, mrożące krew w żyłach i trzymające w napięciu od początku do końca historie, które nie pozwolą Ci zasnąć… bez lektury kolejnego rozdziału! Bestsellerowe pozycje znanych i lubianych autorów, kultowe powieści i serie wydawnicze, a także zaskakujące debiuty literackie, które zajmują właśnie najwyższe miejsca na światowych listach sprzedaży! Poznaj fantastyczne książki o magii czy książki o duchach – po prostu nie z tego świata na Livro.pl!

Książki o czarach i czarnej magii – czarownicach, duchach i wampirach

Tego typu pozycje to także połączenie niezwykłej siły natury, grozy a także miłości i gorących uczuć. W tej kategorii znajdziesz straszne historie dla młodzieży, w których zaczytują się fani tego gatunku. To właśnie tutaj mamy książki zarówno polskich jak i zagranicznych autorów. „Osobliwy dom pani Peregrine” Ransoma Riggsa, serię Nevermore od Kelly Creagh, „Wampiry z Morganville” Rachel Caine, a także cykl „Zmierzch” od Stephenie Meyer. Wśród polskich autorów prym wiedzie Katarzyna Berenika Miszczuk z książka „Ja, potępiona”, która jest kontynuacją poprzednich części „Ja, diablica „i „Ja, anielica”. Wszystkie pozycje dostaniesz w księgarni internetowej Livro.pl. Udając się w świat magii nie można zapominać o Joanne Kathleen Rowling i sadze o kultowym czarodzieju, który wraz z przyjaciółmi dzielnie stawia czoła złu.

Opowieści i książki o wampirach, duchach i mrocznych istotach, a także magii i nadprzyrodzonych zjawiskach, które mrożą krew w żyłach i powodują gęsią skórkę na karku. Najlepsze horrory, po których trudno będzie Ci zasnąć i jeszcze trudniej doczekać poranka, by znów chwycić po książkę. Bestsellerowe serie wydawnicze, najciekawsze cykle, które od lat cieszą się ogromną popularnością oraz zupełnie nowe powieści z gorącą jeszcze okładką, po które po prostu musisz sięgnąć! Książki o magii pozwalają się przenieść się do świata zaklęć, czarodziejów i niezwykłych stworzeń. Fanom paranormalnych zjawisk z pewnością spodobają się książki o duchach. Nieraz dreszczyk emocji przebiegnie Ci po plecach. Poznaj najlepsze powieści fantasy i książki o magii na Livro.pl i ruszaj na spotkanie tego, co nieznane!

Książka "Magiczne drzewo" – magiczna literatura, która oczaruje Twoje dziecko!

Fanów klasycznej fantastyki dla młodzieży zapraszamy do kategorii Science-fiction i Fantasy. Miłośników i miłośniczki książek z nieco innych gatunków zachęcamy natomiast do odwiedzenia działów Romanse oraz Powieści i opowiadania. Jeżeli chcesz wprowadzić swoje dziecko w świat magii to polecamy powieść „Magiczne drzewo ”, w której z pewnością zakocha się nie tylko mały ale i duży czytelnik.

1-60 z 92

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-60 z 92

Strona:
  1. 1
  2. 2