KSIĄŻKI O WAMPIRACH, DUCHACH I MAGII

Nikt nie dostrzega Twojego talentu, ale Ty wiesz, że potrafisz czarować? Pasjonują Cię nadprzyrodzone zjawiska i istoty z innych rzeczywistości? Doskonale poradzisz sobie w pełnej przygód podróży w czasie, gdy tylko wreszcie w nią wyruszysz? Odkryj najbardziej fascynujące powieści fantasy i książki dla młodzieży o wampirach, duchach i magii! Wciągające, mrożące krew w żyłach i trzymające w napięciu od początku do końca historie, które nie pozwolą Ci zasnąć… bez lektury kolejnego rozdziału! Bestsellerowe pozycje znanych i lubianych autorów, kultowe powieści i serie wydawnicze, a także zaskakujące debiuty literackie, które zajmują właśnie najwyższe miejsca na światowych listach sprzedaży! Poznaj fantastyczne książki o magii czy książki o duchach – po prostu nie z tego świata na Livro.pl!

W tej kategorii znajdziesz straszne historie dla młodzieży, w których zaczytują się fani tego gatunku. Opowieści i książki o wampirach, duchach i mrocznych istotach, a także magii i nadprzyrodzonych zjawiskach, które mrożą krew w żyłach i powodują gęsią skórkę na karku. Najlepsze horrory, po których trudno będzie Ci zasnąć i jeszcze trudniej doczekać poranka, by znów chwycić po książkę. Bestsellerowe serie wydawnicze, najciekawsze cykle, które od lat cieszą się ogromną popularnością oraz zupełnie nowe powieści z gorącą jeszcze okładką, po które po prostu musisz sięgnąć! Poznaj najlepsze powieści fantasy i książki o magii na Livro.pl i ruszaj na spotkanie tego, co nieznane!

Fanów klasycznej fantastyki dla młodzieży zapraszamy do kategorii Science-fiction i Fantasy. Miłośników i miłośniczki książek z nieco innych gatunków zachęcamy natomiast do odwiedzenia działów Romanse oraz Powieści i opowiadania .

1-60 z 66

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-60 z 66

Strona:
  1. 1
  2. 2