Fantasy obce

Odkryj najbardziej pasjonujące powieści fantasy na Livro.pl! W tej kategorii czekają na Ciebie odległe i zapomniane światy, fascynujący bohaterowie, prawdziwa magia i przygody, w których zechcesz wziąć udział! Bestsellerowe tytuły najpopularniejszych autorów takich, jak J.R.R. Tolkien, George R.R. Martin, Neil Gaiman, Trudi Canavan, Miroslav Zamboch i wielu, wielu innych. Najnowsze pozycje z gorącą jeszcze okładką, kontynuacje największych serii fantasy oraz kultowe historie, które uwielbiają fani tego gatunku na całym świecie. Powalcz o Żelazny Tron, weź udział w wyprawie do Mordoru, poznaj tajemnicze gildie, wielkich magów, zabójczych assasinów, odważnych rycerzy i zobacz, jak wyglądał świat, gdy po niebie latały smoki. Odkryj najlepsze fantasy na Livro.pl!

W naszej ofercie czekają na Ciebie niesamowite i pełne przygód fabuły, historie, w których magia jest bardziej niebezpieczna niż miecz oraz opowieści, dzięki którym przeniesiesz się do zupełnie obcych i dawno zapomnianych światów. Znajdziesz tutaj pozycje najbardziej cenionych autorów, których nazwiska znajdują się na pierwszych miejscach list sprzedaży, a także zupełnie nowe tytuły, które właśnie trafiły na nasze półki. Kilkaset najlepszych książek fantasy, które musisz przeczytać, jeśli tylko lubisz takie produkcje, jak „Władca Pierścieni” i „Gra o Tron”. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i ruszaj na spotkanie przygodzie!

Fanów i fanki innych gatunków zapraszamy do działów Literatura, Romanse, Sensacja i kryminał oraz Thriller i horror. Tych, którzy czekają na największe wydawnicze hity tego roku zachęcamy do odwiedzin w kategorii Nowości!

1-60 z 1166

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 1166

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5