Fantasy polskie

Ruszaj ku przygodzie z Geraltem z Rivii, spotkaj Jakuba Wędrowycza i zwiedzaj nowe światy z kultowymi postaciami polskiej fantastyki! Na Livro.pl czekają na Ciebie najlepsze, polskie powieści fantasy – bestsellerowe pozycje, książki najpopularniejszych autorów, gorące nowości, najbardziej wyczekiwane hity wydawnicze oraz kontynuacje najsławniejszych serii. Znajdziesz tu tytuły takich pisarzy, jak Andrzej Sapkowski, Andrzej Pilipiuk, Jakub Ćwiek, Aneta Jadowska i wielu, wielu innych, którzy od dawna fascynują polskich czytelników fantastyki. Pasjonujące fabuły, oryginalne postaci i doskonale wykreowane światy, w których przeżyjesz niesamowite przygody ze znanymi i uwielbianymi bohaterami! Dobądź miecza, użyj magii i spotkaj ich na Livro.pl!

W naszej ofercie znajdziesz najciekawsze, polskie powieści fantasy. Czekają tu na Ciebie historie pełne przygód i akcji, zupełnie nowe światy i niezwykle interesujący bohaterowie. Gawędziarskie narracje snute przez najlepszych polskich autorów oraz zupełne nowości z gorącą jeszcze okładką. Wyrusz do świata magii i miecza lub poznaj nową rzeczywistość, która tylko z pozoru przypomina tę naszą. Zobacz, jak mógłby wyglądać świat za kilkadziesiąt lat i co działo się na ziemi, gdy na niebie krążyły jeszcze smoki. Na Livro.pl znajdziesz powieści fantasy, od których nie sposób się oderwać. Wciągające, pasjonujące i niezwykle barwne opowieści napisane w wyjątkowy sposób! Zobacz, co powinno znaleźć się na Twojej półce, jeśli także kochasz ten gatunek literatury!

Miłośników i miłośniczki innych powieści zapraszamy także do działów Literatura, Bestsellery i Nowości, gdzie czeka kilka tysięcy pasjonujących tytułów i największych wydawniczych hitów.

1-60 z 933

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 933

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5