Filozofia

Interesuje Cię świat, ale wiesz, że nic nie jest do końca czarne, ani białe? Codzienne obserwacje skłaniają Cię do głębokich refleksji? Analizujesz rzeczywistość, ludzkie zachowania i zjawiska? Najbliżej Ci do stoika, cynika, a może hedonisty? Jeśli filozofia to Twoja pasja – sprawdź szeroką ofertę książek w tej kategorii na Livro.pl. Filozofia to obszerny dział, w którym znajdziesz tytuły największych myślicieli wszechczasów – zarówno starożytnych, jak i współczesnych. Odkryjesz tu opracowania dotyczące myśli i idei, które kształtowały się na przestrzeni wieków. Książki o filozofii z podziałem na epoki, zagadnienia i miejsca na świecie. Poznaj naszą ofertę!

W kategorii filozofia znajdują się starannie wyselekcjonowane książki z dziedziny, która stała się fundamentem dla wszelkich innych nauk. Dostępne są tutaj pozycje największych myślicieli, którzy już od czasów starożytnych kreowali nowe idee i koncepcje – Arystotelesa, Sofoklesa, Sokratesa i Platona. Znajdziesz tu także dzieła Konfucjusza oraz tytuły, które miały ogromny wpływ na kształt współczesnej filozofii. Klasyczne pozycje, które muszą znaleźć się na Twojej półce oraz wydawnictwa, które zainteresują największych pasjonatów. W kategorii znajdują się również książki dotyczące konkretnych regionów świata oraz kultur, na których rozwój ogromny wpływ miała filozofia, a także tytuły poruszające tematykę religii, mistyki, psychologii i innych dziedzin.

Zainteresowanym wąskimi dziedzinami nauki polecamy także pozycje znajdujące się w kategoriach Religie i wyznania, Psychologia oraz Socjologia. Jeśli jednak masz ochotę na nieco lżejszą i mniej wymagająco literaturę – zapraszamy do działów Literatura obyczajowa, Fantasy, Kryminały i Romanse."

1-60 z 1877

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 1877

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5