Filozofowie

Odkryj sekrety matki wszystkich nauk na Livro.pl! W tej kategorii czekają na Ciebie książki autorstwa największych myślicieli w dziejach świata oraz pozycje, które pomogą Ci zrozumieć okoliczności powstawania ich idei i koncepcji. Znajdziesz tu pozycje wielkich filozofów antyku, myślicieli nowożytnych oraz tych, którzy tworzą współcześnie. Odkryjesz popularne teorie i systemy, które miały ogromny wpływ na religię, kulturę, politykę i historię oraz postaci, które zmieniły sposób postrzegania świata. Wielkie dzieła Sokratesa, Platona, Świętego Tomasza z Akwinu, a także Artura Schopenhauera, Michela Foucaulta i Hegla. Dowiesz się czym kierowali się sofiści, co to znaczy hedonizm, jaką moc posiada Bóg oraz jaki sens w istnieniu dostrzegał Darwin. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy na Livro.pl!

W naszej ofercie znajdziesz najpopularniejsze książki o filozofii – największe dzieła znanych myślicieli, które wpłynęły na kształt współczesnych koncepcji, tytuły powstałe w starożytności, publikacje filozoficzne nawiązujące do nurtów nowożytnych oraz wiele innych wydawnictw naukowych i popularno-naukowych, dzięki którym poszerzysz swoje horyzonty. Na Livro.pl czekają na Ciebie dzieła Sokratesa, Platona, Arystotelesa i innych filozofów. Tytuły takich autorów, jak Immanuel Kant czy Fryderyk Nietzsche oraz pozycje współczesnych badaczy i ekspertów zajmujących się na co dzień tą nauką. Książki odpowiednie dla studentów filozofii i kierunków humanistycznych oraz wszystkich, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę!

Zainteresowanych innymi dziedzinami nauk humanistycznych zapraszamy także do działów Historia, Sztuka, Socjologia i Językoznawstwo. Tych, którzy mają ochotę na nieco lżejszą literaturę zachęcamy natomiast do odwiedzin w kategoriach Romanse, Sensacja i kryminał oraz Thriller i horror.

1-60 z 666

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 666

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5