Historia filozofii

Odkryj najciekawsze książki o historii filozofii na Livro.pl! W tej kategorii znajdziesz tytuły zarówno dla osób, które nie miały jeszcze styczności z tą dziedziną nauki, jak i dla tych, którzy pasjonują się nią od dawna. Czekają tu na Ciebie podręczniki przydatne studentom filozofii, historii i innych kierunków humanistycznych, a także publikacje dla wykładowców i hobbystów, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty. Na Livro.pl odkryjesz książki o filozofii starożytności, filozofii nowożytnej oraz filozofii współczesnej, dzięki którym poznasz nie tylko biografie największych myślicieli, ale także okoliczności, w których rodziły się nowe idee i koncepcje. Odkryj najciekawsze książki na temat historii królowej wszystkich nauk na Livro.pl!

W naszej ofercie znajdziesz interesujące pozycje zarówno dla studentów kierunków humanistycznych, jak i wszystkich, których pasjonuje ta tematyka. W tej kategorii czekają na Ciebie tytuły dotyczące największych myślicieli oraz ewolucji idei, które miały ogromny wpływ na kształt współczesnej filozofii. Wydawnictwa napisane przez tak wielkie nazwiska, jak ks. Józef Tischner czy Bertrand Russel oraz szczegółowe opracowania stworzone przez cenionych specjalistów. Na Livro.pl wybraliśmy dla Ciebie książki o historii filozofii, dzięki którym poznasz starożytnych filozofów i ich życiorysy, koncepcje, które narodziły się w Grecji i Rzymie, filozofię nowożytną, a także nieznane i często pomijane fakty na temat historii filozofii z innych zakątków świata – np. filozofii polskiej, rosyjskiej i chińskiej. Zobacz, co na Ciebie czeka!

Najlepsze wydawnictwa z zakresu innych dziedzin humanistycznych znajdziesz także w kategoriach Historia, Socjologia, Pedagogika i Językoznawstwo. Miłośników kierunków ścisłych zapraszamy natomiast do działu Nauki ścisłe i medycyna.

1-60 z 425

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 425

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5