Inne

Filozofia to dziedzina, która ma ogromny wpływ na inne działy nauki. To właśnie dzięki niej rodzą się światłe idee, wielkie teorie i nowe koncepcje w polityce, kulturze, teologii, a nawet sztuce i innych dziedzinach humanistycznych. Odkryj najciekawsze książki o filozofii na Livro.pl! W taj kategorii czeka na Ciebie kilkaset starannie wyselekcjonowanych pozycji stworzonych przez największych myślicieli w dziejach świata i ekspertów na co dzień zajmujących się filozofią i jej historią. Znajdziesz tu analizy najpopularniejszych koncepcji i teorii, pozycje, które podejmują najtrudniejsze zagadnienia filozoficzne oraz tytuły, dzięki którym dowiesz się więcej na temat metafizyki, medytacji, znaczenia ciała, umysłu i duszy w filozofii, a także związków tej nauki z innymi dziedzinami. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze książki filozoficzne, które przydadzą się studentom kierunków humanistycznych i spodobają się pasjonatom chcącym poszerzać swoje horyzonty. Czekają tu na Ciebie dzieła Niccolo Machiavelli’ego i Voltaire’a, pozycje na temat relacji pomiędzy filozofią, a polityką, kulturą i sztuką oraz tytuły stworzone przez cenionych specjalistów i profesorów uniwersyteckich zajmujących się na co dzień badaniem historii koncepcji i idei. Odkryjesz książki na temat psychoanalizy, wiary, medytacji oraz filozofii z najróżniejszych stron świata – w tym m.in. filozofii indyjskiej i chińskiej. W tej kategorii czekają na Ciebie także książki o filozofii przeznaczone dla nieco młodszych czytelników, które mogą stać się doskonałym wstępem do wielkiej przygody z naukami humanistycznymi. Kilkaset starannie wyselekcjonowanych tytułów na Livro.pl!

Zainteresowanych innymi dziedzinami humanistycznymi zapraszamy także do kategorii Historia, Sztuka, Socjologia i Językoznawstwo. Tym, którzy kochają powieści fabularne polecamy odwiedzić działy Bestsellery i Nowości, gdzie czekają największe wydawnicze hity i najciekawsze pozycje tego roku!

1-60 z 572

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 572

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5