Historia

Chcesz odkryć tajemnice starożytności niczym doświadczony archeolog? Wyruszyć na podbój z Aleksandrem Wielkim i zobaczyć, jak kształtowały się losy i kultura Bizancjum? A może interesujesz się okresem Średniowiecza, w którym europejskie państwa zaczynały kształtować swoje granice? Wielcy królowie, damy dworu i historyczne spiski, które odbiły się echem na kolejnych stuleciach? Lub też chcesz poznać fakty dotyczące działań militarnych podczas II wojny światowej? Poznaj książki historyczne dostępne w szerokiej ofercie Livro.pl. Znajdziesz tutaj interesujące i rzetelne opracowania, które przeprowadzą Cię przez fascynującą i nierzadko przerażającą historię świata. Sprawdź!

W kategorii książek historycznych odnajdziesz zarówno wydawnictwa naukowe, jak i tytuły popularno-naukowe, które mogą okazać się doskonałym początkiem dla Twojej nowej pasji. Starannie wyselekcjonowane książki autorstwa znanych i cenionych na całym świecie badaczy i specjalistów podzielone zostały na kategorie tematyczne związane z archeologią i czasami starożytnymi, historią Polski i świata, II wojną światową oraz największymi kampaniami wojennymi. Na Livro.pl znajdziesz tytuły przydatne studentom historii i kierunków pokrewnych, książki opisujące poszczególne okresy historyczne, a także szczegółowe opracowania podejmujące wybrane zagadnienia. W naszej ofercie znajdują się również wydawnictwa, które traktują o historii przez pryzmat innych nauk i dziedzin – socjologii, kulturoznawstwa czy religii.

Zainteresowanym dogłębnymi badaniami polecamy także pozycje znajdujące się w dziale książek socjologicznych, a także filozofii i religii.

1-60 z 3876

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 3876

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5