Archeologia

Pasjonuje Cię archeologia? Chcesz poznać świat, który już dawno przestał istnieć? A może marzysz o odkryciu starożytnego skarbu? Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze książki archeologiczne, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat życia i kultury w zamierzchłych czasach! W tej kategorii czekają na Ciebie starannie wyselekcjonowane publikacje znanych i cenionych specjalistów, bestsellerowe pozycje i interesujące wydawnictwa popularno-naukowe. Książki odpowiednie nie tylko dla studentów archeologii, historii i kierunków pokrewnych, ale wszystkich, których pasjonują największe tajemnice świata! Niezliczona liczba najciekawszych pozycji na temat starożytności, czasów nowożytnych oraz tajemniczych lądów, które być może nie istnieją tylko w legendach! Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

W tej kategorii znajdziesz najciekawsze książki o archeologii, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę z tego zakresu. Poznasz największe tajemnice starożytności, dowiesz się więcej na temat wykopalisk, a także odkryjesz nieznane dotąd skarby i miejsca, których poszukiwano przez wieki. Na Livro.pl czekają na Ciebie książki dotyczące historii nowożytnej oraz zaginionych i tajemniczych lądów takich, jak Atlantyda czy świat Agharti. Kilkaset starannie wyselekcjonowanych tytułów, które powinny pojawić się na półce każdego fana archeologii! Naukowe wydawnictwa, opracowania zbiorowe oraz książki popularno-naukowe dla początkujących poszukiwaczy skarbów i pasjonatów tej dziedziny nauki!

Fanów reportaży i dokumentów dotyczących nie tylko zamierzchłych czasów i ukrytych skarbów zapraszamy do działu Literatura faktu. Natomiast tych, którzy uwielbiają książki przygodowe zachęcamy do odwiedzin w kategorii Literatura piękna.

1-60 z 138

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-60 z 138

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3