Militaria i kampanie wojenne

Odkryj najciekawsze książki o militariach na Livro.pl! W naszej ofercie czekają na Ciebie tytuły o największych kampaniach wojennych w historii świata. Znajdziesz tu zarówno pozycje traktujące o I i II wojnie światowej, jak i tytuły dotyczące walk zbrojnych toczonych znacznie wcześniej – w czasach nowożytnych, a nawet w epoce średniowiecza. Najnowsze wydawnictwa, publikacje naukowe, historyczne książki popularno-naukowe oraz ilustrowane albumy na temat najważniejszych powstań, wielkich wojen i bitew, które zmieniły historię świata, a także działań na wszystkich frontach oraz jednostek specjalnych i ich uzbrojenia. Zobacz, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie, jeśli tylko pasjonujesz się militariami i kampaniami wojennymi!

Na Livro.pl czeka na Ciebie kilkaset starannie wyselekcjonowanych książek o militariach i kampaniach wojennych. Znajdziesz tu pozycje na temat średniowiecznych bitew, wojen toczonych przed pierwszym rozbiorem Polski, działań na wszystkich frontach I i II wojny światowej oraz tytuły dotyczące współczesnych konfliktów zbrojnych – w tym m.in. w Afganistanie i Iraku. W naszej ofercie odkryjesz wydawnictwa naukowe napisane przez cenionych historyków, książki na temat najważniejszych w dziejach świata dywizji i jednostek specjalnych, a także ilustrowane albumy na temat ich uzbrojenia i ubioru. Wszystko, co powinno trafić na półkę miłośnika historii, militariów i kampanii wojennych!

Zainteresowanych innymi dziedzinami nauk niż historia zapraszamy do działów Filozofia, Językoznawstwo, Sztuka, Socjologia oraz Nauki ścisłe i medycyna. Fanów nieco lżejszych lektur zachęcamy natomiast do odwiedzin w kategorii Literatura.

1-60 z 1214

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 1214

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5